Okradł kwiatomat w Świebodzinie

i

Autor: Piotr Jędzura / policja Okradł kwiatomat w Świebodzinie

Co tam się wydarzyło?

Chciał być romantyczny, ale nic z tego nie wyszło. Historia jak z komedii

2024-02-21 12:06

Historia ze Świebodzina nadaje się na scenariusz komedii romantycznej. Jednak sytuacja, do której doszło pod koniec stycznia, nie zakończyła się dobrze, zwłaszcza dla głównego bohatera. Mężczyzna chcąc prosić o wybaczenie swoją partnerkę postanowił wręczyć jej kwiaty. Jednak zamiast kupić je w kwiaciarni, ukradł je... z „kwiatomatu”, do którego się włamał.

Pod koniec stycznia świebodzińscy policjanci dostali zgłoszenie o kradzieży z włamaniem do jednego z automatów z kwiatami, znajdującego się na terenie Świebodzina.

Całe zajście zostało nagrane kamerą monitoringu. Mężczyzna podszedł do maszyny i zaczął rozglądać się za idealnym bukietem kwiatów. Po chwili chwycił za łom i wyłamał zabezpieczenia. Niszcząc urządzenie dostał się do jego środka, następnie dokonując kradzieży. W jego odnalezieniu pomogło nagranie z kamery przy maszynie z kwiatami.

- Policjanci w ramach prowadzonych działań ustalili osobę odpowiedzialną za te zdarzenie i niezwłocznie zatrzymali – mówi sierż. sztab. Kinga Nowak z biura prasowego świebodzińskiej policji.

Podczas przesłuchania mężczyzna przyznał się do kradzieży z włamaniem. Powiedział, że kwiaty chciał dać swojej ukochanej, prosząc o wybaczenie. Ta niestety kwiatów ani przeprosin nie przyjęła.

Romantyczna historia swój finał znajdzie w sądzie. Mężczyźnie za kradzież z włamaniem do "kwiatomatu" grozi kara do 10 lat więzienia.

Czy znasz dobrze kwiaty cięte? Sprawdź, czy rozpoznasz je na zdjęciach

Pytanie 1 z 15
Te kwiaty to:
Róże w wazonie
Fryzjerka szarpała się z kozą o kwiaty

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki