Ciało kobiety znalezione pod Zieloną Górą! Jej syn i wnuczek zatrzymani

i

Autor: Andrzej Lange/Super Express Ciało kobiety znaleziono w miejscowości Klenica pod Zieloną Górą. Syn i wnuczek kobiety zostali zatrzymani

Doszło do zbrodni?

Ciało kobiety znalezione pod Zieloną Górą! Jej syn i wnuczek zatrzymani

2022-12-28 12:21

Ciało kobiety znaleziono w miejscowości Klenica pod Zieloną Górą. Do tragicznego odkrycia doszło we wtorek, 27 grudnia, a w tej sprawie zostały zatrzymane dwie osoby: syn i wnuczek 66-latki. Jak informuje zajmują się makabrycznym zdarzeniem Prokuratura Okręgowa w Zielonej Górze, z oboma mężczyznami wykonywane są czynności. Czy w Klenicy doszło do zbrodni?

Ciało kobiety w Klenicy pod Zieloną Górą. Syn i wnuczek 66-latki zatrzymani

W małej miejscowości Klenica pod Zieloną Górą znaleziono ciało kobiety - wszystko działo się we wtorek, 27 grudnia. Jak informuje Prokuratura Okręgowa w Zielonej Górze, w związku z makabrycznym odkryciem zatrzymano syna i wnuczka 66-latki, którzy są przesłuchiwani w tej sprawie. Więcej informacji śledczy na ten moment nie zdradzają. - Prowadzimy postępowanie w związku z ujawnieniem zwłok kobiety, ale nie mogę na razie nic więcej dodać - mówi Ewa Antonowicz, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Zielonej Górze. Sprawy znalezienia ciała 66-latki nie komentuje też policja.

Sonda
Jak oceniacie działanie wymiaru sprawiedliwości?
Potrącenie rowerzystki uchwycił miejski monitoring