Zielona Góra. Najpierw były przeraźliwe krzyki kobiety. Drugie ciało znaleziono pod blokiem [WIDEO]

2020-07-26 16:10 Magdalena Król
Zielona Góra. Najpierw były przeraźliwe krzyki kobiety. Drugie ciało znaleziono pod blokiem
Autor: SHUTTERSTOCK Zielona Góra. Najpierw były przeraźliwe krzyki kobiety. Drugie ciało znaleziono pod blokiem

Do tragicznych wydarzeń doszło w niedzielę, 26 lipca, w mieszkaniu wieżowca przy ulicy Lisiej w Zielonej Górze. Mężczyzna zamordował swoją żonę nożem, a później rzucił się z 10. piętra. 62-latek zginął na miejscu.

Do tragedii doszło w niedzielę nad ranem, w mieszkaniu wieżowa przy ulicy Lisiej w Zielonej Górze. Jak informuje portal poscigi.pl, prawdopodobnie do zabójstwa doszło podczas porannej awantury. – Słyszałam krzyki kobiety, przeraźliwe – mówiła dla poscigi.pl mieszkanka osiedla.

Potem mieszkańcy zauważyli, że na trawniku pod blokiem leży mężczyzna. Na miejsce zdarzenia przyjechała policja oraz pogotowie ratunkowe. Jak ustalono, 62-latek wypadł z 10. piętra i zmarł na miejscu. Jak podaje portal poscigi.pl, do kolejnego tragicznego odkrycia dokonano po wejściu do mieszkania. Tam 61-letnia małżonka leżała martwa w kałuży krwi. Mężczyzna zadał jej kilka ciosów nożem, następnie wybiegł na balkon i wyskoczył. W mieszkaniu znajdował się również syn, któremu udało się uciec. To właśnie on poinformował policję o zdarzeniu. 41-latek jest pod opieką specjalistów.

Zabił żonę i wyskoczył z 10. piętra. ZROBIŁ TO na oczach syna. NOWE FAKTY

W rozmowie z portalem poscigi.pl podinsp Małgorzata Barska, rzeczniczka zielonogórskiej policji, poinformowała, że od pięciu lat nie było żadnej interwencji policyjnej w tym mieszkaniu. Jednak od czerwca 2014 do kwietnia 2015 roku była założona Niebieska Karta, która dotyczyła znęcania się mężczyzny nad swoją żoną.

Zielona Góra: Zabił żonę i wyskoczył z 10. piętra. ZROBIŁ TO na oczach syna.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.