Drezdenko. Roztrzęsiona kobieta powiadomiła policję! "Minuty, by uratować życie jej brata"

2021-01-11 12:08 Michał Michalak
Drezdenko. Roztrzęsiona kobieta powiadomiła policję! Minuty, by uratować życie jej brata
Autor: Fotorech/cc0/Pixabay.com Do policji w Drezdenku zadzwoniła roztrzęsiona kobieta, informując, że jej 40-letni brat chce popełnić samobójstwo

Roztrzęsiona kobieta powiadomiła policję w Drezdenku, że zagrożone jest życie jej brata. Wedle relacji kobiety planował on popełnić samobójstwo, a ryzyko, że to zrobi, było "bardzo realne". Mundurowi ruszyli na poszukiwania, wybierając kilka miejsc, gdzie może się znajdować brat kobiety. Jak informuje policja w Drezdenku, o tym, czy uda się uratować jego życie, decydowały minuty.

Roztrzęsiona kobieta powiadomiła policję w Drezdenku, że jej 40-letni brat chce popełnić samobójstwo. Z informacji, które przekazała mundurowym, wynikało, że zagrożenie życia jest "bardzo realne", dlatego w czasie czynności prowadzonych przez funkcjonariuszy liczyła się każda minuta.

- W poszukiwania mężczyzny zaangażowano wszystkie dostępne patrole, które były w dyspozycji: od funkcjonariuszy służb prewencji, przez kryminalnych, po ruch drogowy. Policjanci sprawdzali każde miejsce w Drezdenku i okolicach, w których mężczyzna mógł przebywać. Funkcjonariusze wytypowali punkty, w których skupili największą uwagę w czasie poszukiwań (...) - informuje policja w Drezdenku.

Dzięki interwencji mundurowych brata roztrzęsionej kobiety udało się po ok. 2 godzinach namierzyć w rejonie rzeki w Drezdenku. Mężczyzna, który - zgodnie ze zgłoszeniem - chciał popełnić samobójstwo, trafił pod opiekę służb medycznych.

Czytaj też: Gorzów Wielkopolski. Szczepionka na koronawirusa z dzieci z aborcji? Jest reakcja na skandaliczne słowa księdza!

4-latek stracił dwa palce. Petarda wybuchła mu w ręce! [ZDJĘCIA]

Ponacinał drzewa przy drodze! jedno z nich runęło!!!

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!