Dwie osoby zginęły w Zielonej Górze! Ich BMW rozpadło się na pół

i

Autor: Andrzej Lange/Super Express Dwie osoby, prawdopodobnie dwaj młodzi mężczyźni, zginęli w wypadku BMW na ul. Łużyckiej w Zielonej Górze, zdj. ilustracyjne

Tragiczny wypadek

31- i 25-latek zginęli w Zielonej Górze! Ich BMW rozpadło się na pół?! [AKTUALIZACJA]

2022-12-13 10:16

Dwaj mężczyźni zginęli w wypadku BMW na ul. Łużyckiej w Zielonej Górze. Do zdarzenia doszło we wtorek, 13 grudnia, ok. godz. 3.30. Według wstępnych ustaleń samochód jechał od strony Wilkanowa w kierunku centrum miasta i wypadł z trasy na łuku drogi, po czym uderzył w przydrożne drzewa. Pojazd miał rozpaść się na pół, a mężczyźni zginęli na miejscu.

Śmiertelny wypadek w Zielonej Górze. Dwie osoby zginęły w BMW

Aktualizacja godz. 10.16

Jak informuje policja w Zielonej Górze, ofiary śmiertelnego wypadku to 31-letni kierowca i jego 25-letni pasażer. Jako wstępną przyczynę zdarzenia wskazano niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. Mundurowi potwierdzają, że BMW uległo znacznym zniszczeniom, a 25-latek został zakleszczony w środku pojazdu.

W wypadku BMW na ul. Łużyckiej w Zielonej Górze zginęli dwaj mężczyźni. Do zdarzenia doszło w nocy z poniedziałku na wtorek, 13 grudnia, ok. godz. 3.30. Jak informuje Newslubuski.pl, samochód jechał od strony Wilkanowa w kierunku centrum miasta, ale na łuku drogi wypadł z trasy, być może wpadając w poślizg. Auto zjechało na pobocze i uderzyło w przydrożne drzewa, z których część została ścięta, z kolei BMW miało rozpaść się na pół. W tym czasie jedna z poszkodowanych osób wypadła z pojazdu, natomiast druga została uwięziona w środku - obie zginęły na miejscu. Szczegółowe przyczyny i okoliczności zdarzenia wyjaśniają funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze.

- Utrudnienia na miejscu wypadku powinny się niedługo zakończyć, bo trwa jeszcze usuwanie jednego z drzew - mówi podinspektor Małgorzata Stanisławska z zespołu prasowego KMP w Zielonej Górze.

Sonda
Co jeszcze można zrobić, by wypadków na polskich drogach było mniej?
Zadźgał siostrę na oczach matki

Rodzicu! Wozisz dziecko samochodem?

Posłuchaj eksperta i sprawdź czy dobrze dbasz o jego bezpieczeństwo!

Listen to "Jak dbać o bezpieczeństwo dziecka w aucie? DROGOWSKAZY" on Spreaker.