Jak zorganizować wesele marzeń? Przekonacie się na Lubuskich Targach Ślubnych

2020-01-14 12:40 Maciej Juszczak
Targi Ślubne
Autor: pixabay.com

Już w najbliższą niedzielę będzie okazja porównać oferty lubuskich specjalistów z branży ślubnej. W hali CRS-u zaprezentuje się około 100 wystawców.

Lubuskie Targi Ślubne to doskonała okazja, by w jednym miejscu zobaczyć przedsiębiorców, którzy oferują różne usługi, niezbędne do tego, by wesele było imprezą marzeń. Można na przykład porównać ofert DJ-ów czy fotografów.

Przyszli nowożeńcy będą mogli zapoznać się z najnowszymi trendami i porównać różne oferty. Na stoiskach między innymi będzie można znaleźć suknie ślubne, oferty kamerzystów, fotografów, kwiaciarni, cukierni, salonów kosmetycznych i fryzjerskich, dekoratorów czy konsultantów ślubnych.

W programie również pokaz sukien ślubnych. Taką nowością będzie Bractwo Rycerskie, których kilka lat na targach nie było - powiedział w rozmowie z Radiem ESKA Leszek Masklak - organizator imprezy.

Impreza wystartuje o godz. 11.00 i potrwa do 17.00. Podczas wydarzenia odbędzie się także charytatywna zbiórka na rzecz leczenia 32-letniej Beaty, która jest w śpiączce po potrąceniu przez pijanego kierowcę.