Egzamin ósmoklasisty 2019. Jak będzie wyglądał?

i

Autor: Zdjęcie ilustracyjne; pixabay.com/CC0/F1Digitals Egzamin ósmoklasisty 2019. Jak będzie wyglądał?

Koronawirus. Jasnowidz Jackowski o egzaminie ósmoklasisty. Uczniowie muszą o tym wiedzieć!

2020-03-19 13:32

Koronawirus. W Polsce mamy już coraz więcej pacjentów, u których zdiagnozowano koronawirusa. Od zeszłego tygodnia rząd wprowadził stan epidemiczny, co wiązało się z przywróceniem kontroli granicznych oraz zamknięciem restauracji, pubów, muzeów czy kin. Zamknięte zostały również szkoły, a uczniowie zaczęli zastanawiać się, co z egzaminami ósmoklasisty. SE.pl postanowiło zapytać o tę niezwykle ważną sprawę Krzysztofa Jackowskiego, słynnego jasnowidza z Człuchowa.

Koronawirus w Polsce rozprzestrzenia się z każdym dniem. Jak podało ministerstwo zdrowia, na ten moment mamy ponad trzystu pacjentów, u których stwierdzono zakażenie wirusem z Chin (z czego pięć osób zmarło). Rząd trzynastego marca poinformował o wprowadzeniu stanu epidemicznego, a to oznaczało poważne konsekwencje dla przedsiębiorców: zamknięte są punkty gastronomiczne, część sklepów, a także muzea, kina oraz szkoły. Część uczniów już teraz zastanawia się, czy zaplanowane na kwiecień egzaminy ósmoklasisty w ogóle się odbędą. Co to na Krzysztof Jackowski, słynny jasnowidz z Człuchowa?

- Moim zdaniem rząd będzie utrzymywał restrykcje, będzie starał się pokazywać, że panuje nad sytuację. Moim zdaniem rząd będzie odstępował od radykalnych rozwiązań dotyczących transportu, lotnictwa. Natomiast te zmiany związane ze szkołami czy urzędami zostaną utrzymane w moim odczuciu - przewiduje słynny wizjoner. Jeśli słowa Krzysztofa Jackowskiego się sprawdzą, egzamin ósmoklasisty zostanie przełożony.

Czytaj: Koronawirus w Polsce. Pacjent "zero" z Zielonej Góry nadal w szpitalu. Co się dzieje? [RELACJA NA ŻYWO]

Koronawirus Raport