Lubuskie: Awantura zakochanych zakończona tragedią. 28-latka zabiła partnera! Usłyszała zarzuty

Nóż
Autor: naturfreund_pics / CC0 / pixabay.com

28-letnia kobieta usłyszała zarzut zabójstwa swojego partnera. 38-latek zginął od ciosu zadanego nożem. Do tragedii doszło w środę wieczorem (9 czerwca) w jednej z kamienic w Lubsku (Lubuskie), w której mieszkali – poinformował Łukasz Wojtasik z Prokuratury Okręgowej w Zielonej Górze.

28-letnia kobieta usłyszała zarzut zabójstwa swojego partnera. 38-latek zginął od ciosu zadanego nożem. Do tragedii doszło w środę wieczorem w jednej z kamienic w Lubsku (Lubuskie), w której mieszkali – poinformował Łukasz Wojtasik z Prokuratury Okręgowej w Zielonej Górze. Kobieta została zatrzymana przez policję krótko po zajściu. Nie mogła jednak zostać od razu przesłuchana, gdyż była nietrzeźwa. W piątek (11 czerwca) została przewieziona do Prokuratury Rejonowej w Żarach, gdzie przestawiono jej zarzut z art. 148 par. 1, zagrożony karą nawet dożywotniego więzienia - dodał Wojtasik. Z wstępnych ustaleń śledczych wynika, że tragedia rozegrała się w nocy przed drzwiami do mieszkania pary. Doszło tam do kłótni między podejrzaną, a jej konkubentem. W pewnym momencie kobieta miała chwycić za nóż i ugodzić nim 38-latka w klatkę piersiową. W wyniku zadanej rany mężczyzna stracił przytomność. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe, ale mimo długiej reanimacji nie udało się go uratować. (PAP)

Doprowadzenie kierowcy, który prawie potrącił chłopca na hulajnodze
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE