Kontrterroryści zatrzymali poszukiwanego 42-latka

i

Autor: mat. policji Poszukiwany mężczyzna miał do obycia karę 8 lat pozbawienia wolności za udział w zorganizowanej grupie przestępczej

Lubuskie: Kontrterroryści zatrzymali poszukiwanego 42-latka. W mieszkaniu miał broń

2022-06-30 13:10

Lubuscy policjanci zatrzymali poszukiwanego listem gończym 42-latka. Mężczyzna miał na 8 lat trafić do więzienia za udział w zorganizowanej grupie przestępczej. W zatrzymaniu przestępcy brali udział kontrterroryści, a w mieszkaniu 42-latka znaleziono narkotyki oraz różnego rodzaju broń hukową i gazową.

We wtorek (28 czerwca) w gminie Szprotawa doszło do zatrzymania poszukiwanego listem gończym przestępcy. 42-latek miał do obycia karę 8 lat pozbawienia wolności za udział w zorganizowanej grupie przestępczej. Z ustaleń śledczych wynika, że zajmował się kradzieżami z włamaniem.

ZOBACZ TEŻ: Strzelał do kaczek, bo przeszkadzały mu w łowieniu ryb. O jego dalszym losie zdecyduje sąd

- Miejsce przebywania poszukiwanego mężczyzny, dzięki skutecznej pracy operacyjnej, ustalili wraz z innym funkcjonariuszami garnizonu lubuskiego policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Żaganiu - poinformował rzecznik żagańskiej policji, st. sierż. Arkadiusz Szlachetko.

W akcji zatrzymania 42-latka brali udział kontrterroryści. Podczas przeszukania mieszkania mężczyzny policjanci znaleźli m.in. środki odurzające oraz różnego typu broń hukową i gazową. Zatrzymany 42-latek usłyszał kolejne zarzuty, które najprawdopodobniej wydłużą czas jego pobytu w więzieniu.

Sonda
Czy znając miejsce pobytu poszukiwanego przestępcy, poinformowałbyś policję?
Dzielnie walczył, ale przegrał z grawitacją i promilami! Runął jak długi przed radiowozem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE