Makabryczne odkrycie pod Żaganiem! 19-latek zabił ojca i podpalił ciało? [ZDJĘCIA]

2020-01-22 10:10 Maciej Juszczak

Tragiczne doniesienia spod Żagania. W samochodzie w miejscowości Witoszyn znaleziono nadpalone ciało. Odkrycia dokonał przypadkowy przechodzień. W sprawie zatrzymany został 19-latek. Jak donosi policja, to syn ofiary tej makabrycznej zbrodni.

Wszystko zaczęło się od makabrycznego odkrycia, którego we wtorek około godziny 13.00 dokonał przypadkowy przechodzień. W miejscowości Witoszyn w powiecie żagańskim natknął się on na nadpalone ciało człowieka. Od razu ruszyły działania miejscowej policji. Do nich włączyli się policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wlkp.

Po kilku godzinach wytypowano oraz zatrzymano osobę mogącą mieć związek ze śmiercią mężczyzny. Szokujący jest fakt, że to... 19-letni syn ofiary. Według śledczych to on miał zamordować ojca i podpalić jego ciało. Motywy na razie nie są znane, ale sposób działania mordercy był wyjątkowo brutalny.

19-latek został zatrzymany i czeka na prokuratorskie przesłuchanie. Najprawdopodobniej usłyszy zarzut zabójstwa. Za to grozi mu nawet dożywocie.