Nie żyje 23-letni Szymon K.

i

Autor: Łużyczanka Lipinki Łużyckie

Środowisko piłkarskie w rozpaczy

Nie żyje Szymon K. Młody bramkarz miał 23 lata. Podano szczegóły pogrzebu

2022-10-05 18:18

Informacja o śmierci młodego, 23-letniego Szymona K., bramkarza A-klasowej Łużyczanki Lipniki Łużyckie pogrążyła w rozpaczy piłkarską Polskę. Obiecujący golkiper zginął w wypadku. Jego klub poinformował o szczegółach pogrzebu.

Szymon K. miał 23 lata. Był utalentowanym bramkarzem. Jeszcze w sobotę (1 października) rozgrywał spotkanie w barwach A-Klasowej Łużyczanki Lipniki Łużyckie. Nikt nie sądził, że był to jego ostatni występ. Dzień później klub poinformował o jego śmierci. - Jeszcze wczoraj walczyliśmy razem na boisku, dziś już Cie z nami nie ma...  Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o nagłej śmierci zawodnika naszej drużyny Szymona K.. Szymon był wychowankiem naszego zespołu a przed tym sezonem zdecydował się na powrót do drużyny. Rodzinie i bliskim składamy najszczersze kondolencje. Do zobaczenia Szymon na niebieskiej murawie! - poinformowali przedstawiciele klubu na Facebooku. Jak podała "Gazeta Lubuska", 23-letni Szymon uległ nieszczęśliwemu wypadkowi.

Wiemy, kiedy odbędzie się pogrzeb bramkarza Łużyczanki. Klub podał szczegóły na swoim profilu. Msza pogrzebowa rozpocznie się w piątek, 7 października o godz. 13.00 w Kościele Parafialnym w Lipnikach Łużyckich. Po uroczystości Szymon spocznie na parafialnym cmentarzu.

Pogrzeb małego Oliwierka
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE