Niepokojące wieści ws. zaginionej 17-latki! Poszukiwania Klaudii rozszerzone na teren Niemiec

i

Autor: KPP KROSNO ODRZAŃSKIE & SHUTTERSTOCK Policja wszczęła poszukiwania za 17-letnią Klaudią Antosiewicz z Gubina w województwie lubuskim. Dziewczyna wyszła z domu w sobotę, 17 lutego, nie informując wcześniej nikogo z domowników

Nastolatki nie ma już trzeci dzień

Niepokojące wieści ws. zaginionej 17-latki! Poszukiwania Klaudii rozszerzone na teren Niemiec

2024-02-20 22:22

Policja wszczęła poszukiwania za 17-letnią Klaudią Antosiewicz z Gubina w województwie lubuskim. Dziewczyna wyszła z domu w sobotę, 17 lutego, nie informując wcześniej nikogo z domowników. Z ustaleń policji wynika, że zaginiona może przebywać w Berlinie, dlatego mundurowi skontaktowali się ze swoimi niemieckimi odpowiednikami. Wiadomo, jak była ubrana 17-latka.

Lubuskie. Poszukiwania zaginionej 17-latki. Klaudia jest w Berlinie?

17-letnia Klaudia Antosiewicz z Gubina w województwie lubuskim zaginęła, po tym jak bez żadnej wiadomości opuściła dom rodzinny w sobotę, 17 lutego. Dziewczyna nie mówiła też nikomu z domowników, gdzie się wybiera, a od tamtej pory nie skontaktowała się z bliskimi. Policji udało się ustalić, że zaginiona może przebywać w Berlinie, dlatego w poszukiwaniach biorą też udział niemieccy funkcjonariusze. Policja w Krośnie Odrzańskim opublikowała jej zdjęcie i przekazała, jak była ubrana w dniu zaginięcia:

"Spodnie dresowe koloru jasnego, bluza z kapturem koloru białego, kurtka puchowa długa (do łydki) bez kaptura koloru czarnego" - czytamy w komunikacie mundurowych.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionej i jej obecnym miejscu, pobytu proszone są o kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji w Gubinie pod numerem telefonu: +48 47 79 45 411 lub 112.

Myśliwy zostawił w lesie 14-letniego syna, uciekając przed policją
Listen on Spreaker.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki