Nowa Sól: 31-latek urządził krwawą masakrę na działce. Zabił swojego młodszego kolegę

2021-06-12 16:43
Nowa Sól: 31-latek urządził krwawą masakrę na działce. Zabił swojego młodszego kolegę
Autor: arc. Nowa Sól: 31-latek urządził krwawą masakrę na działce. Zabił swojego młodszego kolegę

W nocy na ogródkach działkowych w Nowej Soli (Lubuskie) doszło do zabójstwa 21-letniego mężczyzny. Podejrzewany o jego dokonanie jest 34-latek, który trzeźwieje w policyjnym areszcie – poinformował rzecznik Prokuratury Okręgowej w Zielonej Górze Zbigniew Fąfera. Śledczy ustalili wstępne okoliczności tego szokującego zdarzenia.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że tragedia w Nowej Soli rozegrała się w sobotę (12 czerwca), między godziną pierwszą a drugą w nocy. Mężczyźni na ogródkach działkowych pili alkohol i doszło między nimi do kłótni. Starszy z nich chwycił za nóż i inne narzędzie. W wyniku zadanych nimi obrażeń 21-latek zmarł. 34-latek zgłosił się na policję i powiadomił o dokonaniu zabójstwa. Policjanci go zatrzymali, a na miejscu zbrodni zostały przeprowadzone oględziny i zabezpieczono dowody. "Po wytrzeźwieniu mężczyzna zostanie przesłuchany i prawdopodobnie usłyszy zarzut zabójstwa zagrożony karą nawet dożywotniego więzienia" – powiedział prokurator Fąfera. Śledztwo, mające ustalić okoliczności tego tragicznego w skutkach wydarzenia, prowadzi Prokuratura Rejonowa w Nowej Soli. Rzecznik dodał, że sprawa jest rozwojowa, zapowiedział też podanie za kilka dni nowych informacji z nią związanych. (PAP)

Druh Damian odszedł na wieczną służbę w swoje urodziny
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE