Obudziły ich krzyki kobiety. Współlokator miał zabić 38-latka w Żarach

i

Autor: ToNic-Pics/cc0/Pixabay.com Prokuratura Rejonowa w Żarach próbuje wyjaśnić okoliczności zabójstwa, do którego doszło w mieszkaniu przy alei Wojska Polskiego

Brutalna zbrodnia

Obudziły ich krzyki kobiety. Współlokator miał zabić 38-latka w Żarach

2022-12-29 22:37

Prokuratura Rejonowa w Żarach próbuje wyjaśnić okoliczności zabójstwa, do którego doszło w mieszkaniu przy alei Wojska Polskiego. Jak powiedzieli świadkowie, w sobotę, 24 grudnia, rano, było słychać krzyki kobiety, która wzywała pomocy. W lokum znaleziono ciało 38-letniego mężczyzny, którego według śledczych miał zabić jego o 11 lat starszy współlokator.

Zabójstwo 38-latka w Żarach. Współlokator mężczyzny podejrzany o zbrodnię

Dlaczego doszło do zabójstwa 38-latka w Żarach? Ciało mężczyzny znaleziono w sobotę, 24 grudnia, w godzinach porannych, w mieszkaniu przy alei Wojska Polskiego, a świadkowie zdarzenia twierdzą, że wcześniej było słychać krzyki kobiety, która wzywała pomocy. Według ustaleń Prokuratury Rejonowej w Żarach ofiarę śmiertelnie pobił jej 49-letni współlokator - mężczyzna usłyszał zarzut zabójstwa z zamiarem ewentualnym, za który grozi mu maksymalna kara dożywotniego pozbawienia wolności. - Na razie nie zdradzamy więcej informacji na ten temat z uwagi na dobro śledztwa - mówi Ewa Antonowicz, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Zielonej Górze.

Sonda
Czy dożywocie to odpowiednia kara za zabójstwo?
Wjechał na przejazd kolejowy pomimo czerwonego sygnału