Prawdziwa uczta na czterech kółkach w najbliższy weekend w Zielonej Górze

2018-05-30 13:40
Food Truck Fest
Autor: Radio Eska Food Truck Fest

Przed nami kolejna edycja Food Truck Fest. Przy zielonogórskiej fontannie na Placu Bohaterów Westerplatte zaparkuje ponad 20 wozów z jedzeniem.

Wśród burgerów, tostów, zapiekanek, gofrów czy naleśników chyba każdy znajdzie coś dla siebie. 

- Możemy wybierać z najlepszych Food Trucków w Polsce. To sprawdzone ekipy, które pojawiły się na naszych imprezach lub poznaliśmy je na innych imprezach w Polsce. Zielona Góra udowodniła, że jest głodna i to jest bardzo fajne miejsce żeby przyjeżdżać, więc nie mamy problemu, żeby prosić tych najlepszych - w rozmowie z Radiem ESKA mówi Bartek Benewiat z reprezentuj.com.

Na zlocie każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

- Staraliśmy się wyeliminować jak najwięcej burgerów, żeby menu było jeszcze bardziej zróżnicowane. Będzie coś dla wszystkich, od tych, którzy nie jedzą mięsa, po mięsożerców - dodaje Bartek Benewiat.

Czwarty Food Truck Fest w Zielonej Górze ruszy w sobotę 2 czerwca o godzinie 12:00 i potrwa dwa dni. Całość przy fontannie na Placu Bohaterów Westerplatte.

Zobacz też: Stelmet Enea BC Zielona Góra bez medalu

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE