Przepłynął wpław rzekę na granicy z Niemcami! Za wszelką cenę chciał dostać się do swojego kraju

2020-04-08 16:15 mar
Przepłynął wpław rzekę na granicy z Niemcami
Autor: NoOSG i Władysław Czulak

Funkcjonariusze Straży Granicznej zatrzymali 23-letniego obywatela Ukrainy, który dostał się do Polski z Niemiec, pokonując wpław Nysę Łużycką. 23-latek za wszelką cenę chciał dostać się do swojego kraju. To mu się jednak nie udało – został ukarany mandatem i zawrócony do Niemiec.

Funkcjonariusze Straży Granicznej zatrzymali w rejonie Gubina 23-letniego obywatela Ukrainy, który nielegalnie przekroczył granicę polsko-niemiecką. 23-latek dostał się na terytorium Polski, pokonując wpław Nysę Łużycką.

Zatrzymany mężczyzna za wszelką cenę chciał dostać się do swojego kraju. Niestety dla niego, po zbadaniu temperatury ciała, ukarany został mandatem karnym w wysokości 500 zł i zawrócony na terytorium Niemiec przez wyznaczone do tego miejsce na moście w Gubinie.

W trakcie minionego weekendu funkcjonariusze z Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej skontrolowali 8.758 pojazdów, które przekroczyły granicę w kierunku Polski, a także skontrolowali dokumenty 19.900 osób. Kwarantanną objęte zostało 17.436 z nich.

Super Raport 8 IV (goście: Janusz Korwin-Mikke, Kamil Bortniczuk)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.