Ranny 16-latek zabrany ze szkoły do szpitala! Przerażające zdarzenie w Szprotawie

i

Autor: Andrzej Lange/Super Express 16-letni uczeń szkoły ponadpodstawowej w Szprotawie pod Żaganiem został ranny w czasie scysji z 15-latkiem i trafił do szpitala

Ranny 16-latek zabrany ze szkoły do szpitala! Przerażające zdarzenie w Szprotawie

2022-12-07 17:24

16-letni uczeń szkoły ponadpodstawowej w Szprotawie pod Żaganiem został ranny w czasie scysji z 15-latkiem i trafił do szpitala. Do zdarzenia doszło w środę, 7 grudnia, ok. godz. 13. Jeden z chłopaków miał doprowadzić do obrażeń ciała u drugiego za pomocą bliżej niezidentyfikowanego ostrego narzędzia. Sprawą zajęła się policja, która podjęła pierwsze działania.

Ranny 16-latek zabrany ze szkoły do szpitala. Przerażające zdarzenie w Szprotawie

Kłótnia między dwoma uczniami szkoły ponadpodstawowej w Szprotawie pod Żaganiem zakończyła się obrażeniami ciała u 16-latka i zabraniem go do szpitala. Do scysji doszło w środę, 7 grudnia, ok. godz. 13, a drugi z jej uczestników, 15-latek, miał ranić starszego chłopaka jakimś ostrym narzędziem. Sprawą zajęła się już policja, która wyjaśnia szczegółowe przyczyny i okoliczności zdarzenia.

- Wykonujemy z 15-latkiem czynności, a po przesłuchaniu świadków, przeprowadzeniu oględzin miejsca zdarzenia - celem zebrania materiału dowodowego - sprawa zostania przekazana do sądu rodzinnego. To on zdecyduje o dalszym toku tej sprawy - mówi sierżant sztabowy Arkadiusz Szlachetko, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Żaganiu.

Sonda
Czy młodzież zachowuje się gorzej niż kiedyś?
Policjanci weszli do płonącego pustostanu po bezdomnego