Policjanci z Zielonej Góry poszukują mężczyzny podejrzewanego o kradzież roweru

i

Autor: mat. policji Policjanci z Zielonej Góry poszukują mężczyzny podejrzewanego o kradzież roweru

Poszukiwany złodziej roweru

Rozpoznajecie tego mężczyznę? Szuka go zielonogórska policja

2022-09-06 9:05

Policjanci z Zielonej Góry poszukują mężczyzny podejrzewanego o kradzież roweru z bloku przy ul. Rydza Śmigłego. Do kradzieży doszło w nocy z 30 czerwca na 1 lipca, a poszukiwany mężczyzna został nagrany przez kamery monitoringu

W nocy z 30 czerwca na 1 lipca w bloku przy ul. Rydza Śmigłego 66 w Zielonej Górze doszło do kradzieży. Złodziej ukradł stojący na klatce schodowej rower marki KTM Streetmaster. Wartość skradzionego roweru oszacowano na 600 zł. Poszukiwaniami sprawcy kradzieży zajęli się policjanci z Komisariatu II Policji w Zielonej Górze.

- Prowadząca sprawę funkcjonariuszka po sprawdzeniu zapisów monitoringu zainstalowanego w pobliżu miejsca zdarzenia ustaliła, że na nagraniach widoczny jest mężczyzna, który mógł dokonać tej kradzieży - poinformowała podinsp. Małgorzata Stanisławska z Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze.

Młodzi włamywacze zdewastowali restaurację i ukradli datki dla Ukrainy

Nadzorujący sprawę prokurator zdecydował się upublicznić wizerunek poszukiwanego mężczyzny. Osoby, które rozpoznają widocznego na zdjęciach mężczyznę proszone są o kontakt z Komisariatem II Policji przy ul. Szarych Szeregów 8 w Zielonej Górze. Informacje można przekazać osobiście albo dzwoniąc pod nr tel. (47)7951263 lub (47)7951211, bądź też pisząc na adres mailowy: [email protected].

Sonda
Jak zabezpieczasz rower przed kradzieżą?