Auto wpadło do stawu pod Świebodzinem! Kobieta utknęła pod wodą! Na pomoc rzucił się 31-latek [ZDJĘCIA]

2020-07-06 11:24 Ewa Gazda

Niewiele brakowało, a kobieta zginęłaby uwięziona w swoim samochodzie pod wodą. Uratował ją 31-latek, który jechał za nią i widział jak samochód wpada do stawu i szybko znika pod wodą. Bohater uwolnił kobietę w ostatniej chwili.

Bohaterski czyn 31-letniego Karola Wesołowskiego z gminy Skąpe, który ani przez chwilę nie wahał się i ruszył na pomoc kobiecie, której samochód wpadł do wody. Do tego zdarzenia doszło w sobotę, 3 lipca. Pomiędzy miejscowościami Pałck i Kije w osobowym hyundaiu najprawdopodobniej wystrzeliła opona. Siedząca za kierownicą kobieta, nie opanowała pojazdu i na łuku drogi uderzyła w bariery, a następnie wpadła do stawu.

Samochód w stawie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Auto bardzo szybko znalazło się pod wodą. Na szczęście, tuż za kobietą do pracy jechało dwóch mężczyzn, którzy widząc to groźnie wyglądające zdarzenie, natychmiast się zatrzymali. Jeden z nich, 31-letni Karol Wesołowski z gminy Skąpe wbiegł do wody i dopłynął do pojazdu, gdzie uwięziona była kierująca. Udało mu się otworzyć drzwi i wydostać poszkodowaną z auta. Kobieta z niegroźnymi obrażeniami trafiła do szpitala. Nie wiadomo jak skończyłaby się historia, gdyby nie postawa i poświecenie pana Karola. Pojazd w całości znajdował się pod wodą, która bardzo szybko wypełniała wnętrze.