Stare Strącze: Ciało niemowlęcia w wannie. Zatrzymano trzy osoby

i

Autor: pixabay.com zdjęcie poglądowe

Koszmar w Lubuskiem!

Stare Strącze: Ciało 6-miesięcznego dziecka w wannie! Zatrzymano trzy osoby

2022-08-18 15:12

Tragedia w jednym z mieszkań w miejscowości Stare Strącze w woj. lubuskim. Właściciel lokalu poinformował o znalezieniu ciała 6-miesięcznego dziecka w wannie. W związku ze sprawą zatrzymano trzy osoby - wśród są rodzice dziecka i wspomniany właściciel.

Sąsiedzi opowiadają o rodzinie, w domu której znaleziono zwłoki 2-letniego dziecka

Stare Strącze: Zwłoki 6-miesięcznego dziecka w wannie

Do makabrycznego odkrycia doszło w środę (17 sierpnia) w miejscowości Stare Strącze w powiecie wschowskim. Jak podaje Polsat News, właściciel mieszkania zaalarmował służby o znalezieniu niemowlęcia, które nie daje oznak życia. Na miejsce skierowano patrol policji. Pojawili się tam również ratownicy medyczni, ale dziecka nie udało się uratować. Mimo podjętej reanimacji zmarło. Wiadomo, że ciało dziecka znajdowało się w wannie.

Czytaj również: Zwłoki zawinięte w dywan. Makabra na będzińskim osiedlu. "Było widać kształt ciała"

Stare Strącze. Znaleziono zwłoki niemowlęcia. Zatrzymano trzy osoby

Policja zatrzymała trzy osoby w związku z tą sprawą. To 19-letnia matka dziecka, jego ojciec oraz właściciel mieszkania, od którego para wynajmowała lokum. Na razie jednak nie usłyszeli żadnych zarzutów. Ewa Antonowicz, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Zielonej Górze poinformowała w rozmowie z Polsat News, że po wykonanej w czwartek sekcji zwłok za wstępną przyczynę śmierci uznaje się utonięcie.

Zobacz koniecznie: Szczekociny: Zabił psa sąsiada widłami! Odpowie przed sądem

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE