Świebodzin. Śmierć na torach. Kobieta zginęła pod kołami pociągu

Świebodzin. Śmierć na torach przy PKP
Autor: wikimedia.com Świebodzin. Śmierć na torach przy PKP

Policja potwierdza tragiczną śmierć na torach w Świebodzinie. Pod nadzorem prokuratury śledczy wyjaśnią okoliczności tragedii. Wypadek miał miejsce kilkaset metrów od stacji PKP.

We wtorek 4 maja Marcin Ruciński z Komendy Powiatowej Policji w Świebodzinie potwierdził tragedię, do której doszło w poniedziałek, dzień wcześniej. Przekazał, że policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają już okoliczności zdarzenia. 

Z przekazanych informacji wynika, że kilkaset metrów od stacji PKP w Świebodzinie pociąg towarowy potrącił 57-letnią kobietę, która zginęła na miejscu. Do tej pory ustalono m.in. że maszynista był trzeźwy. 

Na miejscu wypadku przeprowadzono oględziny. Postępowanie mające wyjaśnić przyczynę i dokładne okoliczności tego zdarzenia jest nadzorowane przez Prokuraturę Rejonową w Świebodzinie – dodał Ruciński.

Reakcja lekarza na ból drugiego człowieka w Drawsku Pomorskim
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE