Suszył konopie w piwnicy. Policjanci z Sulechowa znaleźli prawie 2 kg marihuany

2020-09-08 19:17 Krzysztof Wójcik
Trzymał w piwnicy prawie 2 kg marihuany! Policja poszukiwała go od dawna!
Autor: KMP w Zielonej Górze Trzymał w piwnicy prawie 2 kg marihuany! Policja poszukiwała go od dawna!

Policjanci z Komisariatu Policji w Sulechowie zatrzymali mężczyznę, który w piwnicy swojego mieszkania przechowywał niemal 2 kg konopi indyjskich. Zatrzymany był poszukiwany do odbycia kary więzienia za kradzieże, teraz za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi mu nawet do 10 lat więzienia.

Do Komisariatu Policji w Sulechowie wpłynął nakaz doprowadzenia do aresztu mieszkańca Babimostu, który miał do odbycia karę dwóch lat więzienia za kradzieże i kradzieże z włamaniem.

Od tego wszystko się zaczęło. Funkcjonariusze już wielokrotnie udowadniali, że doskonale znają swój teren działania i doskonale orientują się w lokalnym środowisku przestępczym. 

W tym samym czasie dzielnicowi z Babimostu otrzymali informację, że coś podejrzanego dzieje się w piwnicy jednego z bloków w Babimoście. Jak się okazało, to był blok w którym mieszka poszukiwany.

Kryminalni sprawdzili co się dzieje w piwnicy. Tego, co znaleźli w środku nie mogli się spodziewać. Na miejscu zobaczyli suszące się łodygi konopi indyjskich. Piwnica, która, jak się okazało, należała do mieszkania poszukiwanego, służyła za prowizoryczną suszarnię.

Trzymał w piwnicy prawie 2 kg marihuany! Policja poszukiwała go od dawna!
Autor: KMP w Zielonej Górze Trzymał w piwnicy prawie 2 kg marihuany! Policja poszukiwała go od dawna!

Kryminalni wiedząc, że mężczyzna będzie próbował uciec po stojącym przy bloku rusztowaniu, zatrzymali go jeszcze w mieszkaniu, nie dając mu szans na ucieczkę.

Przeszukanie mieszkania przyniosło rezultat w postaci gotowego już suszu konopi. W sumie w piwnicy i w mieszkaniu poszukiwanego policjanci zabezpieczyli 1890 gramów marihuany, której wartość rynkowa została oszacowana na około 75 tys. złotych.

Zatrzymany 27-letni mieszkaniec Babimostu jest znany policjantom. Był w przeszłości karany za przestępstwa narkotykowe oraz przestępstwa przeciwko mieniu. Tym razem mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających, za grozi kara od roku do nawet 10 lat więzienia.

Prokuratura Rejonowa w Świebodzinie wszczęła już śledztwo. Zatrzymany po zakończeniu czynności procesowych został odwieziony przez policjantów do aresztu śledczego. Czeka go surowy wyrok.

Trzymał w piwnicy prawie 2 kg marihuany! Policja poszukiwała go od dawna!
Autor: KMP w Elblągu Trzymał w piwnicy prawie 2 kg marihuany! Policja poszukiwała go od dawna!
Największe łobuzy wśród gwiazd sportu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.