Te kierunki studiów zagwarantują pracę w Zielonej Górze! [TOP 10]

Przed tegorocznymi maturzystami poważna decyzja. Wybór kierunku studiów nie jest łatwym zadaniem, szczególnie gdy zamiast zainteresowaniami powinniśmy kierować się przede wszystkim zapotrzebowaniem na rynku pracy. Jakie kierunki studiów dają gwarancję pracy w Zielonej Górze? Sprawdźcie!

Co roku uczelnie uruchamiają nowe kierunki, więc wybór z każdym rokiem jest coraz trudniejszy. Wciąż jednak wielu przyszłych studentów o wyborze kierunku decyduje na podstawie zainteresowań, a te jednak powinny zejść na dalszy plan, jeśli zależy nam, by po studiach znaleźć dobrze płatną pracę. Najważniejszym czynnikiem, który powinniśmy wziąć pod uwagę wybierając studia są prognozy dla rynku pracy.

>>> Ślub w plenerze w okolicach Zielonej Góry. Oto najpiękniejsze miejsca! [GALERIA]

Ułatwić to może Barometr Zawodów, który pokazuje analizy i przewidywania dla poszczególnych zawodów. Z prognoz możemy dowiedzieć się, na których specjalistów jest największe zapotrzebowanie, a którzy mogą mieć problem ze znalezieniem pracy w poszczególnych regionach Polski.

W Zielonej Górze lista najbardziej poszukiwanych specjalistów jest bardzo długa i różnorodna, a to dobra wiadomość dla przyszłych studentów. Sprawdźcie, które po których kierunkach nie będzie problemu ze znalezieniem pracy w Zielonej Górze.

Czytaj także: Kawiarnie w Zielonej Górze. Tu możesz przyjść na aromatyczną kawę i pyszne ciastko [GALERIA]

Zobacz TO WIDEO:

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE