Trwa obława na sprawcę napadu na bank! Sterroryzował kasjerki bronią

i

Autor: Shutterstock Policjanci prowadzą obławę za mężczyzną, który napadł na bank w Nowogrodzie Bobrzańskim, terroryzując kasjerki bronią

Szok w Lubuskiem

Trwa obława na sprawcę napadu na bank! Wycelował broń w przerażone kasjerki

2023-05-17 10:49

Trwa obława na sprawcę napadu na bank w Nowogrodzie Bobrzańskim. Zamaskowany mężczyzna wszedł do placówki we wtorek, 16 maja, po godz. 13, i grożąc pracującym tam kasjerkom bronią, zażądał wydanie pieniędzy. Przerażone kobiety przekazały je napastnikowi, który opuścił i bank i udał się w nieznanym kierunku. Policja w Zielonej Górze zorganizowała blokady.

Trwa obława na sprawcę napadu na bank w Nowogrodzie Bobrzańskim. Kasjerki sterroryzował bronią

Policjanci prowadzą obławę za mężczyzną, który napadł na bank w Nowogrodzie Bobrzańskim, terroryzując kasjerki bronią. Sprawca wtargnął do placówki we wtorek, 16 maja, po godz. 13 i wyjął broń, celując prosto w kobiety. Napastnik zażądał wydania pieniędzy, które przestraszone kasjerki szybko mu przekazały. Po zabraniu gotówki wybiegł z banku, udając się w nieznanym kierunku, a o napadzie została od razu poinformowana policja. Nikomu z pracowników placówki nic się nie stało. - Od wtorku prowadzimy obławę za mężczyzną. Zorganizowaliśmy posterunki blokadowe i jesteśmy w kontakcie z innymi jednostkami policji, ale z uwagi na dobro sprawy nie możemy na razie przekazać więcej informacji na ten temat - informuje podinspektor Małgorzata Stanisławska z Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze.

Sonda
Napad na sklep. Jak zachowałbyś się w takiej sytuacji?
Byli policjanci usłyszeli wyroki