Potworny wypadek

Trzyosobowa rodzina zginęła po zderzeniu z tirem. Żałoba w Zielonej Górze [ZDJĘCIA]

2022-12-14 13:03

Są nowe informacje ws. wypadku w okolicy Bieniowa pod Żarami, w którym zginęły trzy osoby. We wtorek, 13 grudnia, kia sportage, którą podróżowały ofiary, zjechała nagle na przeciwległy pas drogi krajowej nr 27, gdzie zderzyła się z tirem. Na miejscu zginęła 39-letnia kobieta, 42-letni mężczyzna i ich 2-letnia córeczka. Byli mieszkańcami Zielonej Góry.

Trzyosobowa rodzina zginęła po zderzeniu z tirem. Żałoba w Zielonej Górze

Trzyosobowa rodzina z Zielonej Góry zginęła w wypadku, do którego doszło we wtorek, 13 grudnia. Po godz. 14 cała trójka jechała kią sportage droga krajową nr 27. Na 28. kilometrze trasy, między Bieniowem a Żarami, ich osobówka zjechała nagle na przeciwległy pas ruchu, z nieznanych na razie przyczyn, gdzie zderzyła się czołowo z samochodem ciężarowym marki Volvo. Jadący kią: 39-letnia kobieta, 42-letni mężczyzna i ich 2-letnia córeczka zginęli na miejscu. 51-latek z województwa wielkopolskiego, który prowadził ciężarówkę, nie odniósł żadnych obrażeń. Droga krajowa nr 27 w tym miejscu była zablokowana do późnych godzin wieczornych.

- Wyjaśniamy szczegółowe przyczyny i okoliczności tego wypadku pod nadzorem prokuratury - mówi nadkomisarz Aneta Berestecka, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Żarach.

Sonda
Co jeszcze można zrobić, by wypadków na polskich drogach było mniej?
Grochowska się zapadła! Woda wyżłobiła dziurę na 7 metrów! Gigantyczne utrudnienia na Pradze