W Szprotawie padła główna wygrana w zdrapce Lotto

i

Autor: pixabay.com

W Szprotawie padła główna wygrana w zdrapce Lotto! Szczęściarz wygrał małą fortunę

2022-04-04 13:39

Tegoroczny prima aprilis na długo zapamięta osoba, która w punkcie Lotto w Szprotawie (woj. lubuskie) kupiła zdrapkę „Dolary Diamenty”. Zdrapka okazała się skrywać główną wygraną, a na konto jej nabywcy wpłynęła mała fortuna.

Choć nie był to primaaprilisowy żart, zdarzenie, do którego doszło 1 kwietnia w Szprotawie (powiat żagański), co najmniej jednej osobie bardzo poprawiło humor. Tego dnia w mieście padła główna wygrana w zdrapce Lotto „Dolary Diamenty”.

ZOBACZ TEŻ: Niecodzienny gość w Leśnej Bazie Lotniczej. Pas startowy zablokował żubr!

Szczęśliwa zdrapka została zakupiona w punkcie Lotto przy ul. ul. Niepodległości 25, a jej nabywca wygrał aż 400 tysięcy złotych. Taka kwota to mała fortuna, za którą można kupić m.in. niewielkie mieszkanie lub luksusowy samochód, bądź też zafundować sobie wymarzone wakacje. Co z tymi pieniędzmi zrobi szczęściarz, który je wygrał? To pozostanie już jego tajemnicą.

Kupon zdrapki „Dolary Diamenty” kosztuje 10 zł. W zamian można wygrać nagrody w wysokości od 10 do 400 tys. zł. W grze przewidziano cztery główne wygrane. Ta w Szprotawie była trzecią, a to oznacza, że gdzieś w Polsce znajduje się jeszcze jedna zdrapka warta 400 tys. zł.

Sonda
Czy i jak często grasz w Lotto?
Bociany wracają do domu! Pojawiły się na Podkarpaciu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE