Grzegorz Maćkowiak

i

Autor: Facebook Grzegorz Maćkowiak

Wybory 2024

Wybory Samorządowe 2024. To on będzie kandydował z ramienia PiS na prezydenta Zielonej Góry. Co wiemy o Grzegorzu Maćkowiaku?

Kampania wyborcza wystartowała. Kolejne partie ogłaszają swoich kandydatów w walce o fortel prezydenta Zielonej Góry. 3 lutego, w sobotę Prawo i Sprawiedliwość poinformowała o swoim kandydacie. Co wiemy o Grzegorzu Maćkowiaku?

Wybory samorządowe 2024. Prawo i Sprawiedliwość ogłosiło kandydata na prezydenta Zielonej Góry

3 lutego, przed zielonogórskim ratuszem odbyła się konferencja prasowa z udziałem polityków i działaczy Prawa i Sprawiedliwości. Nie zabrakło także Jerzego Materny oraz Marka Asta. W wyborach samorządowych o fotel prezydenta Zielonej Góry będzie ubiegał Grzegorz Maćkowiak. Co wiemy o Grzegorzu Maćkowiaku? Grzegorz Maćkowiak z zawodu jest nauczycielem i pracował w biurze Marka Asta. Zielonogórzanie mogą kojarzyć go ze swojej politycznej działalności. Był doradcą wojewody Władysława Dajczaka ds. współpracy z jednostkami samorządu terytorialnego w Lubuskiem. A w 2018 r. kandydował w wyborach samorządowych, jednak bez powodzenia z list KW Prawa i Sprawiedliwości. Hasłem wyborczym w wyborach samorządowych 2024 Grzegorza Maćkowiaka jest „Metropolia Zielona Góra”. Jakie plany na rozwój miasta ma kandydat PiS?

Wybory 2023. Debata "Super Expressu" Emerytury, kolejki do lekarza, programy socjalne

Potrzebujemy strategii gospodarczej na następne kilkanaście lat. W epoce kształtujących się branż New Space, komputerów kwantowych oraz półprzewodników czas na aktywne poszukiwanie inwestorów przyszłości. Obecne podejście i model rozwojowy Naszego Miasta nie gwarantuje sukcesu - napisał Grzegorz Maćkowiak w swoich mediach społecznościowych.

Wybory samorządowe 2024 - termin

Kiedy odbędą się wybory samorządowe 2024? Wybory samorządowe w 2024 roku odbędą się odbędą się 7 kwietnia. Druga tura wyborów zaplanowana jest na 21 kwietnia 2024 r. To nie koniec jednak na podejmowanie decyzji. Już 9 czerwca 2024 w naszym kraju odbędą się wybory do Parlamentu Europejskiego.

Sonda
Idziesz na wybory?
Źródło: Wybory Samorządowe 2024. To on będzie kandydował z ramienia PiS na prezydenta Zielonej Góry. Co wiemy o Grzegorzu Maćkowiaku?