Beata Kulczycka

i

Autor: Facebook Beata Kulczycka

Wybory 2024

Wybory Samorządowe 2024. To ona będzie kandydowała na prezydenta Nowej Soli. Co wiemy o Beacie Kulczyckiej?

Kampania wyborcza 2024 trwa w najlepsze. Kolejne partie ogłaszają swoich kandydatów w walce o fortel prezydenta. Tym razem dowiedzieliśmy się kto startuje w Nowej Soli. Beata Kulczycka będzie nową prezydent Nowej Soli? Co wiemy o Beacie Kulczyckiej.

Wybory samorządowe 2024. Kandydatka na prezydent Nowej Soli

To już pewne, Beata Kulczycka będzie walczyć o fotel prezydenta Nowej Soli. Beata Kulczycka według portalu samorządowego urodziła się w 1975 r. Pracowała jako dyrektor Gorzowskiego Centrum Pomocy Rodzinie. Była także kandydatką Koalicji Obywatelskiej do Sejmiku Województwa Lubuskiego. Okręg 5, czyli powiaty: wschowski, żagański, nowosolski.

W mediach społecznościowych Beata Kulczycka udostępniła swoją kandydaturę wraz z ciekawym nawiązaniem do rejestracji powiatu nowosolskiego, czyli FNW.

Niebezpieczna sytuacja na przejeździe kolejowym w Świebodzinie. Auto utknęło między rogatkami
Tak! - Dziś został zgłoszony nasz Komitet Wyborczy Wyborców FNW Wadima Tyszkiewicza.
TAK! - Jestem Kandydatką na Prezydenta Miasta Nowa Sól.
TAK! - Pragnę służyć mojemu miastu z takim zaangażowaniem i skutecznością, jak robię to od 24 lat, mieszkając tu od zawsze i działając autentycznie i autorsko.
TAK - To moja i tylko moja, niezależna decyzja.
Tak! - Dialog i współpraca jest początkiem innowacyjności i dalszego rozwoju Nowej Soli.
OCZYWIŚCIE! - To nasz szyld i nasze hasło przekonują do wspólnych działań na rzecz miasta i powiatu nowosolskiego.
A to dopiero początek...wokół mnie sami Fachowi, Niezależni i Wyjątkowi ludzie... czyli FNW - czytamy na Facebooku Beaty Kulczyckiej.

Wybory samorządowe 2024 - termin

Kiedy odbędą się wybory samorządowe 2024? Przypomnijmy, że wybory samorządowe w 2024 roku w Lubuskiem odbędą się odbędą się 7 kwietnia 2024, w niedzielę. Druga tura wyborów zaplanowana jest na 21 kwietnia 2024 r. To nie koniec jednak na podejmowanie decyzji. Już 9 czerwca 2024 w naszym kraju odbędą się wybory do Parlamentu Europejskiego.

Sonda
Idziesz na wybory?
Źródło: Wybory Samorządowe 2024. To ona będzie kandydowała na prezydenta Nowej Soli. Co wiemy o Beacie Kulczyckiej?