Wyjątkowy FARCIARZ z Zielonej Góry. W majówkę zamienił 2 złote na ĆWIERĆ MILIONA!

2021-05-05 11:27
Pieniądze, banknoty
Autor: Grzegorz Kluczyński Polski Ład: Klasa średnia też dostanie ulgę. Ile musisz zarabiać?

O niebywałym szczęściu może mówić jeden z mieszkańców Zielonej Góry, który zainwestował zaledwie 2 złote, by zdobyć prawdziwą fortunę, czyli aż ćwierć miliona złotych. Jak to możliwe, że na konto zielonogórzanina wpłynęło "okrągłe" 250 tysięcy złotych? Okazuje się, że to bardzo proste. Wystarczyła odrobina szczęścia, która sprawiła, że dlugi majowy weekend stał się naprawdę wyjątkowy.

Wszystko w myśl zasady "żeby wygrać, trzeba grać". Mieszkaniec Zielonej Góry postanowił zagrać w jedną z gier Totalizatora Sportowego, a dokładniej Kaskadę, której kupon wypełnił w kolekturze przy ul. Ogrodowej. W grze wytypował liczby, które okazały się dla niego wyjątkowo szczęśliwe. Dzięki nim gracz zdobył główną wygraną w kwocie 250 tysięcy złotych. To naprawdę spora suma, która nie tylko pozwoli mu wybrać się na wymarzone zakupy, ale także zapewnić życie w komfortowych, a wręcz luksusowych warunkach. Pozostaje tylko pogratulować!

Zobacz też: Świebodzin. Śmierć na torach. Kobieta zginęła pod kołami pociągu

Jak grać w Kaskadę?

W Kaskadę można zagrać zarówno za pośrednictwem jednego z punktów Lotto, jak i online - na stronie lotto.pl lub w aplikacji mobilnej. Jeden los kosztuje 2 zł. Na losie znajdują się liczby od 1 do 24 podzielone na dwa zestawy po 12 liczb. Gracz wygrywa, gdy w jednym z dwóch zestawów trafi co najmniej 8 liczb.

Za 12 liczb trafionych w jednym zestawie wygrana wynosi 250 000 zł

Zobacz też: Ale FARCIARZ! Mieszkaniec Zielonej Góry w jednej chwili stał się MILIONEREM!

Dom legendarnego "rzeźnika z Niebuszewa" zmienił się nie do poznania
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE