Wypadek na S3 w kierunku Zielonej Góry! Dziewięć osób trafiło do szpitala [AKTUALIZACJA]

2021-06-27 18:45
Śląskie: Autostrada A1 całkowicie zablokowana. Doszło do zderzenia trzech pojazdów, Na miejscu ląduje helikopter LPR
Autor: archiwum serwisu Wypadek na S3 w kierunku Zielonej Góry! Osiem osób trafiło do szpitala - zdjęcie ilustracyjne

Dramatyczne doniesienia z lubuskich dróg! Dziś (27 czerwca) w kierunku Zielonej Góry na trasie ekspresowej S3 doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Aż osiem osób zostało poszkodowanych. Uwaga kierowcy - ruch w kierunku Zielonej Góry jest wstrzymany!

S3: Wypadek w kierunku Zielonej Góry! Kilka osób poszkodowanych!

Aktualizacja: 18:45

Policjanci przywrócili częściowo ruch w kierunku Zielonej Góry na trasie ekspresowej S3 na wysokości Nietoperka w Lubuskiem. Obywa się on pasem szybkim - poinformował dyżurny PID zielonogórskiego oddziału GDDKiA.

Do wypadku doszło dziś (27 czerwca), około godz. 16.30 na 138. kilometrze S3 – to jej odcinek między węzłem Międzyrzecz-Południe a węzłem Jordanowo. Jak przekazał PAP Mateusz Maksimczyk z Komendy Powiatowej Policji w Międzyrzeczu, w zdarzeniu brał udział opel i bmw. Jeden z pojazdów najechał na drugi.

Zobacz: Sebastian wyszedł ze szpitala i ślad po nim zaginął. Jego ciało znaleziono w lesie

W wyniku zderzenia dziewięć osób zostało poszkodowanych i przetransportowanych do szpitali. W akcji ratunkowej brał udział m.in. śmigłowiec LPR. W związku wypadkiem policjanci kierują ruch w stronę Zielonej Góry na objazd tzw. "starą trójką". Na miejscu trwa ustalanie przyczyn i okoliczności zdarzenia.

Przewidywany czas utrudnień podawany przez służby drogowe to trzy godziny.

Chciał otruć ojca nasionami cisa
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE