Zielona Góra: Kolejny etap prac. Zamknięta ul. Dąbrowskiego

2017-08-30 13:24
MZK
Autor: Radio Eska MZK

Miejski Zakład Komunikacji poinformował, że zamknięta została ulica Dąbrowskiego. W związku z tym autobusy jeżdżą inaczej.

Ulica Dąbrowskiego będzie zamknięta to odwołania. Na czas objazdu wyłączone z ruchu zostały dwa przystanki autobusowe: Centrum Przyrodnicze w obu kierunkach oraz Dąbrowskiego również w obu kierunkach.

W związku z tymczasową zmianą autobusy linii numer 6 w obu kierunkach jeżdżą teraz ulicami Batorego oraz Jana z Kolna. Wyznaczono również przystanki zastępcze. Dla linii numer 6 w obu kierunkach zostały zlokalizowane na ulicy Jana z Kolna zaraz za skrzyżowaniem z ulicą Dąbrowskiego oraz przy ulicy Batorego "Urząd Kontroli Skarbowej".

To nie koniec zmian w kursowaniu miejskich autobusów. Od 1 września wprowadzone zostaną zmiany związane z rozpoczęciem nowego roku szkolnego. Na trasy wrócą autobusy linii 7 i 39. Więcej o zmianach na stronie internetowej Miejskiego Zakładu Komunikacji.

Zobacz też: To będzie prawdziwe święto Zielonej Góry. W sobotę rusza Winobranie

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE