Zielona Góra: Miejskie żłobki czekają

2018-03-02 15:01
Urzad Miasta Zielona Gora
Autor: Radio Eska Urzad Miasta Zielona Gora

1 marca w Zielonej Górze ruszyła rekrutacja do żłobków publicznych. Nabór odbywa się między innymi w internecie.

Rekrutacja do żłobków w Zielonej Górze odbywa się przy pomocy systemu elektronicznego Nabór 2018. Tam rodzice znajdą wniosek do wypełnienia oraz potrzebne dokumenty.

Wypełniony i wydrukowany wniosek rodzice powinni zanieść osobiście do żłobka wskazanego w pierwszej preferencji. Ten etap naboru potrwa od 1 do 30 marca.
Do żłobków publicznych będą przyjmowane dzieci z Zielonej Góry. Rekrutacja dotyczy maluchów urodzonych w latach 2016-2018. Tradycyjnie już nabór odbywa się na podstawie uzyskanej liczby punktów. We wnioskach rodzice mogą wskazać trzy zielonogórskie żłobki, jednak należy pamiętać o kolejności - od najbardziej do najmniej preferowanego.

Listy zakwalifikowanych do żłobków w Zielonej Górze zostaną wywieszone 16 kwietnia. Do 30 kwietnia rodzice będą mieli czas, żeby potwierdzić wolę przyjęcia.

Zobacz też: Pobiegną dla Marcina! 17 marca w Zielonej Górze odbędzie się Galant Race

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE