Super Express» Rozrywka» Plotki» Córka Whitney Houston Bobbi Kristina CHCE ZMIENIĆ IMIĘ i NAZWISKO. BOBBI BROWN, WHITNEY HOUSTON, CÓRKA WHITNEY HOUSTON, BOBBI KRISTINA BROWN, BOBBY BROWN, CÓRKA WHITNEY HOUSTON I BROWNA

Córka Whitney Houston Bobbi Kristina CHCE ZMIENIĆ IMIĘ i NAZWISKO

Córka Whitney Houston, Bobbi Kristina, nie chce być kojarzona z ojcem. Dziewczyna postanowiła zmienić imię - chce być po prostu Kristiną Houston. Na jej decyzję wpłynęło między innymi zachowanie ojca, rapera Bobby Browna na pogrzebie Whitney.

Córka Whitney Houston, Bobbi Kristina, ma w planach zmianę imienia. Dziewczyna nie chce być kojarzona ze swoim ojcem, raperem Bobby Brownem.

Na przyśpieszenie jej decyzji o zmianie imienia z pewnością wpływ miało zachowanie ojca na pogrzebie Whitney. Bobby Brown pojawił się na pogrzebie (niezaproszony!) wraz ze swoimi znajomymi. Zajął miejsce zarezerwowane dla najbliższych zmarłej, a po grzecznej próbie wyproszenia go oburzony wyszedł z ceremonii.

Córka zmarłej Whitney była zbulwersowana zachowaniem ojca. Nie dziwimy jej się...

Bobbi Kristina chce zmienić imię i nazwisko, aby nie kojarzono jej z niespełnionym raperem. Dziewczyna chce nazywać się Kristina Houston. Popieracie jej decyzję? Nazwisko Houston z pewnością znaczy o wiele więcej w show-biznesie niż nazwisko mało znanego rapera.

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida