ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Rolnik szuka żony 3. Uczestniczka oskarżona o straszną ZBRODNIĘ! Jest komentarz!

Rolnik szuka żony 3. Uczestniczka oskarżona o straszną ZBRODNIĘ! Jest komentarz!

17.10.2016, godz. 20:24

Szok i niedowierzanie! Czy jeden z uczestników show Rolnik szuka żony jest w niebezpieczeństwie? Tak twierdzą widzowie programu, którzy w jednej z kandydatek do serca rolnika... widzą kobietę, która prawdopodobnie przed laty zamordowała swojego męża!

Jak donosi portal pudelek.pl, widzowie zgłaszają się z palącą sprawą. Otóż według nich, jedną z uczestniczek programu, która stara się zdobyć serca przystojnego, bogatego rolnika, tak naprawdę jest bezwzględną zabójczynią! Wielu widzów widzi w kobiecie bohaterkę jednego z programów z serii Superwizja. Odcinek programu z 2011 roku (do obejrzenia TUTAJ)  poświęcony był "czarnej wdowie", która poślubiła bogatego chłopaka, który szybko zmarł w dziwnych okolicznościach.

Reportaż przedstawia historię młodego małżeństwa. Mąż kobiety miał majątek szacowany na pół miliona złotych. Z dnia na dzień postanowił popełnić samobójstwo wraz ze swoją żoną, tak przynajmniej twierdzi wdowa. Oboje mieli zażyć duże dawki silnych leków nasennych. Po sekcji zwłok okazało się, jednak, że tylko zmarły mężczyzna miał w organizmie ślady substancji przez które zmarł.

Cała sprawa jest bardzo tajemnicza. Około północy młode małżeństwo odwiedził patrol policji, który został poinformowany o możliwości próby samobójczej. Funkcjonariusze wylegitymowali parę. Żona jednak mówi, że mąż jest zmęczony i chce spać. Kilka godzin później okazuje się, że mężczyzna nie żyje. Sekcja zwłok wskazuje, że do zgonu doszło po godzinie 3. Jednak badania zlecone przez ojca zmarłego chłopaka w trzech niezależnych zagranicznych instytucjach, jasno mówią, że do śmierci doszło "grubo przed północą".

Zobacz: Rolnik szuka żony 3 - mieszkania uczestników. Tak rolnicy przyjęli kandydatki

Do tego ojciec poszkodowanego, wspomina o nie uwzględnionych w śledztwie śladach na ciele syna, które wskazują na to, że chłopak przed śmiercią się bronił. Dziwne są też nagłe zgony funkcjonariuszy, którzy odwiedzili małżeństwo koło północy. Jeden z nich popełnia samobójstwo, drugi umiera na zawał serca. Jeden z funkcjonariuszy otwarcie mówił, że mężczyzna, z którym rozmawiał podczas interwencji, nie był denatem, którego po kilku godzinach wyniesiono w czarnym worku.

- Prokuratorskie śledztwo zakończyło się postawieniem zarzutów czterem osobom, ale nie o zabójstwo, ale o pomoc w samobójstwie i groźby karalne - słyszymy w programie. Jeden z podejrzanych... został zamordowany tuż po usłyszeniu zarzutów. Rok później wdowa poznaje kolejnego biznesmena, za którego wychodzi po 6 latach. Mężczyzna też popełnia samobójstwo.

Czy to właśnie wyżej opisana kobieta jest uczestniczką programu Rolnik szuka żony? Trudno uwierzyć, że TVP zgodziłoby się na umieszczenie w show osoby, która była oskarżona za zabicie dwóch mężów. Jednak widzowie widzą dużo podobieństw: wada wymowy, postura, kolor włosów, znamiona a nawet biżuteria. Co dziwne, wpisy o czarnej wdowie są sukcesywnie usuwane z profilu programu, a użytkownicy je zamieszczające, blokowani.

Fremantlemedia Polska, firma odpowiedzialna za produkcję show dementuje sensacje. - Żadna z naszych uczestniczek nie była karana ani nawet nie miała postawionych żadnych zarzutów - powiedział przedstawiciel Fremantlemedia Polska. Producenci programu skomenotwali sprawę na Facebooku.

- W odpowiedzi na Państwa pytania dotyczące programu "Rolnik szuka żony" pragniemy poinformować, że nie posiadamy żadnych informacji jakoby utożsamiana z bohaterką materiału z "Superwizjera" pani Beata była karana, albo ma postawione jakieś zarzuty- czytamy we wpisie.

Myślicie, że to prawda? A może to ohydna plotka, którą ktoś celowo rozsiewa po internecie. W dobie internetowego hejtu trudno odróżnić prawdę od wymysłów, mających na celu zniszczenie niewinnej osoby.

Jak uważacie?

Zobacz: Rolnik szuka żony 3: Wzruszający gest kandydatki Zbigniewa. Podarowała mu...


REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: