ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Undressed: Randka w łóżku. Para z Wrocławia rozebrała się przed kamerami

Undressed: Randka w łóżku. Para z Wrocławia rozebrała się przed kamerami

26.10.2016, godz. 11:40
Undressed Polska. Randka w łóżku
foto: PrintScreen YouTube

Undressed: Randka w łóżku to kolejny eksperymentalny program dla singli. Tym razem pary swoją pierwszą randkę spędzają w... łóżku. Zanim do niego wejdą muszą rozebrać się do bielizny. Przez pół godziny mają czas na rozmowę i... ocenianie własnego wyglądu. Odcinek 'ekstra' Randki w łóżku został udostępniony w internecie! Zobaczymy w nim parę studentów z Wrocławia - Kubę i Natalię

Undressed: Randka w łóżku - 1. odcinek za nami! Nowy program stacji TLC zadebiutował we wtorek 25 października o godzinie 22:30. Jakie są zasady show Undressed: Randka w łóżku? Idea programu opiera się na badaniach naukowych, według których ludzie są w stanie zakochać się w sobie w czasie krótszym niż godzina. Uczestnicy Randki w łóżku mają więc pół godziny na pierwszą randkę z nowo poznaną osobą. Spotkanie odbywa się w łóżku. Przed wejściem do niego para musi rozebrać się do bielizny.

Pierwszy odcinek Undressed: Randka w łóżku obejrzymy za darmo w internecie. Stacja TLC udostępniła nagranie ze spotkania 24-letniej Natalii z 23-letnim Kubą na YouTube. Kim są pierwsi uczestnicy Randki w łóżku? Natalia jest studentką Akademii Wychowania Fizycznego. Uwielbia zumbę i twerck. Z kolei Kuba to student Uniwersytetu Medycznego z Wrocławia. Od razu znajdują wiele wspólnych tematów. Natalia daje się namówić na krótki pokaz tańca. Kuba jest pod widocznym wrażeniem. Jak oceniają swój udział w show?

- W tym programie zaskoczyło mnie wszystko. Nie wiedziałam czego mogę się spodziewać. Wszystko było nieznane. Największe obawy miałam co do osoby, którą będę musiała rozebrać do bielizny na pierwszej, dość nietypowej, randce. Niepokoiłam się, że może mi się nie spodobać, a tym samym spotkanie będzie nieudane. Rzeczywistość okazała się jednak zdecydowanie inna. Idealna - mówi Natalia.

- Natalia okazała się niemalże „wypisz wymaluj”, jak dziewczyna opisana przeze mnie w ankiecie. Byłem oczarowany jej wdziękiem i urodą. O wspólny język i tematy również nie było trudno, a to już przecież ponad połowa sukcesu - mówi Kuba.

Zarówno Natalia jak i Kuba byli zadowoleni z pierwszego spotkania w łóżku.

ZOBACZ: Randka w łóżku. Porozmawialiśmy z pierwszymi uczestnikami show! "Było dość przyjemnie!"


Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: