ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Agnieszka Orzechowska o Karolinie Korwin Piotrowskiej: To żenująca i zakompleksiona baba

Agnieszka Orzechowska o Karolinie Korwin Piotrowskiej: To żenująca i zakompleksiona baba

24.11.2016, godz. 02:00
Karolina Korwin-Piotrowska_1PUBL
Karolina Korwin-Piotrowska foto:

Ach, co to był za wieczór! Doda (32 l.) na gali 25. urodzin "Super Expressu" wcieliła się w Marylin Monroe i odśpiewała gościom "Happy Birthday". Oklaskiwał ją sam prezydent Andrzej Duda (44 l.). - Jaki prezydent, taka Merlin Monroł - skomentowała złośliwie Karolina Korwin Piotrowska (45 l.), która na imprezę nie została zaproszona. - To żenująca i zakompleksiona baba - broni czci piosenkarki i głowy naszego państwa modelka Agnieszka Orzechowska (33 l.)

Kiedyś była dziennikarką filmową. Dziś Karolina Korwin Piotrowska żyje z obrażania gwiazd, na które regularnie wylewa wiadra pomyj. Tym razem oberwał nawet Prezydent RP, który na wtorkowej gali "Super Expressu" oklaskiwał energetyczną Dodę, a potem przyjął z jej rąk pierwszy kawałek urodzinowego tortu.

- Jaki Prezydent, taka Merlin Monroł - napisała dziennikarka na Facebooku.

Doda w swoim stroju i zachowaniu nie widzi nic kontrowersyjnego.

- Oglądałam występ Jennifer Lopez dla Hillary Clinton, która w stringach trzęsła tyłkiem i wszyscy się świetnie bawili, każdy klaskał, bił brawo. Scena rządzi się innymi prawami - tłumaczyła zaraz po swoim występie.

Wokalistki broni Agnieszka Orzechowska, czyli "polska Angelina Jolie", która nieraz została obrażona przez Korwin Piotrowską.

- To żenująca baba. Zazdrości Dodzie pięknych kształtów i tyle... O mnie też mówiła: "jaki kraj, taka Angelina". Takie uwagi i komentarze mogą mówić tylko zakompleksieni ludzie. Doda na pewno się nie przejęła. Wyglądała super - mówi nam "Angelina".

Podobne zdanie o Korwin Piotrowskiej ma Edyta Górniak (44 l.).

- "Karolina z Piotrkowa" ma syndrom tzw. najbrzydszej dziewczyny w klasie. Zobaczcie, jak zawiść brzydko się starzeje. Nieurodziwa, bez partnera życiowego, bez dziecka. Nigdy nie będzie autorytetem. My już to wiemy. Ona jeszcze nie... - powiedziała niedawno Górniak.

ZOBACZ: Doda w trzech stylizacjach na gali z okazji 25-lecia Super Expressu. W którym stroju wyglądała najlepiej?

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: