ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Małgorzata Rozenek chwali się prezentami ślubnymi. "Nie bardzo mam gdzie to wszystko powiesić"

Małgorzata Rozenek chwali się prezentami ślubnymi. "Nie bardzo mam gdzie to wszystko powiesić"

04.11.2016, godz. 10:09
Źródło: Paulina Koziejowska

Ślub Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana był wielkim wydarzeniem medialnym. Na ten dzień czekała cała Polska. Cudowna uroczystość została umilona młodej parze wspaniałymi prezentami. Tylko u nas Małgorzata Rozenek chwali się, co dostała od gości!

Ślub Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana nie przeszedł bez echa. Oczy całej Polski były skierowane na parę celebrytów. Mimo tego, Rozenek nie wyjawiła jeszcze wszystkich sekretów uroczystości. Specjalnie dla nas w tv. se.pl, gwiazda pochwaliła się prezentami ślubnymi. Co dostali Rozenek i Majdan? - Dostałam piękne prezenty. - Na przykład od swojej firmy produkcyjnej, z którą pracuję nad moimi programami dostałam przepiękny film ze ślubu - zdradza Rozenek.

Oprócz tego młoda para otrzymała wiele drogocennych przedmiotów. - Dostała piękne ryciny koni. Przepiękne! Przepiękny XVIII-wieczny zestaw do herbaty, tak kruchy, tak piękny, ręcznie robiony, że na pewno nie będę w nim pić herbaty - śmieje się Małgosia. - Dostaliśmy wyrzeźbiony w szkle nasz portret. Też dostaliśmy portret narysowany akwarelą. Przepiękne! - cieszy się Rozenek. Niestety jest jeden problem. - Żałuję, że nie bardzo mam teraz gdzie to wszystko powiesić, ale ja znajdę na to miejsce - zapewnia celebrytka. - Dlatego też robię ten remont - dodaje.

Zazdrościcie? Też dostaliście takie prezenty ślubne?

Zobacz: Rozenek chciała pochwalić się zdjęciami z wakacji, a zaliczyła kolejną WPADKĘ!

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: