ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Polskie gwiazdy, które wyglądają jak Pokemony! [GALERIA]

Polskie gwiazdy, które wyglądają jak Pokemony! [GALERIA]

22.07.2016, godz. 13:52
Polskie gwiazdy, które wyglądają jak Pokemony!
Tomasz Oświecińsk / Blastoise Tomasz Oświeciński słynie ze swojej muskulatury. Pogodna twarz i sylwetka celebryty, przypomina trochę Blastoisa - ogromnego żółwia bitewnego. foto:

Pokemon Go to gra, która bije rekordy popularności. Wszystko za sprawą możliwości łapania kolorowych stworków w rzeczywistym świecie. Okazuje się jednak, że żywe odpowiedniki wirtualnych stworzeń od dawna występują... w show biznesie! Zobacz naszą galerię!

Gra Pokemon Go spowodowała, że Pokemony na nowo stały się bardzo popularne. Ta popularność spowodwała, że przyjrzeliśmy się bliżej gwiazdom i stwierdziliśmy, że w show biznesie występują odpowiedniki Pokemonów. Wczoraj powstała lista 15 zagranicznych gwiazd, które wyglądają jak Pokemony.

Zobacz: Te gwiazdy wyglądają jak... POKEMONY! [GALERIA]

Dziś postanowiliśmy wziąć pod lupę polski show biznes. Okazuje się, że u nas również można znaleźć celebrytów, którzy do złudzenia przypominają kolorowe stworki rodem z popularnej gry. Teraz chodząc po ulicach trzeba uważać, żeby nie pomylić gwiazdy... z Pokemonem! Zawsze jednak można spróbować złapać celebrytę za pomocą telefonu. Wystarczy strzelić mu fotkę!

Znacie inne przykłady Pokemonów wśród polskich gwiazd? Piszcie w komentarzach!

Zobacz: Szymon Majewski złapał NAJRZADSZE Pokemony! Petruzard, Pawłowicziu i Kaczander!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: