ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Robert Makłowicz przechodzi do TVN!

Robert Makłowicz przechodzi do TVN!

31.07.2017, godz. 08:41
Robert Makłowicz
foto: © AKPA

Robert Makłowicz przez niemal 20 lat był twarzą Telewizji Polskiej, z którą pożegnał się w atmosferze skandalu. Podróżnik i kucharz stwierdził, że jego słowa zostały zmanipulowane w spocie reklamującym TVP i stracił pracę. Media poinformowały właśnie, że Makłowicz poprowadzi nowy program na antenie konkurencyjnej stacji!

Program kulinarny "Makłowicz w podróży" był jedną z najpopularniejszych audycji tego typu od lat. Kucharz rozstał się ze stacją w atmosferze skandalu. Włodarzom TVP nie spodobały się jego słowa, w których zarzucał Telewizji Polskiej manipulację. Kucharz w ciągu kilku dni stracił pracę, a tysiące fanów wpadły w rozpacz.

Po ponad 4 miesiącach od zwolnienia Roberta Makłowicza z TVP, kucharz poinformował, że teraz będziemy mogli podziwiać jego talent na kanale Food Network należącym do grupy TVN. Jak poinformował "Fakt", poprowadzi tam program "Makłowicz w drodze". - Rzecz jasna cieszę się, że będę mógł w TVN robić rzeczy podobne do tych, które wcześniej przez niemal dwadzieścia lat przygotowywałem dla TVP - powiedział w rozmowie z gazetą Robert Makłowicz.

Warto przypomnieć, że z tym samym kanałem kulinarnym związana jest Magda Gessler. Restauratorka została jego twarzą i poprowadzi tam swój autorki program "Sexy kuchnia". - Chcę przekonać kobiety, że kuchnia naprawdę jest magią i nieprawdopodobnym narzędziem do tego, aby stać się piękną i szczęśliwą - powiedziała Gessler w "Dzień Dobry TVN".

Źródło: X-NEWS
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: