ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Tomasz Niecik wyznaje: "Relaksują mnie PTAKI"

Tomasz Niecik wyznaje: "Relaksują mnie PTAKI"

15.03.2017, godz. 12:22
Agent Gwiazdy 2. Tomasz Niecik
foto: Agencja TVN/x-news

Tomasz Niecik to gwiazdor disco polo i autor takich hitów jak "Cztery osiemnastki", "Całuj mnie", czy "Szubi dubi" występuje w programie Agent Gwiazdy 2. Okazuje się, że celebryta ma nietypowy sposób na relaks. Co to?

Tomasz Niecik Niecikowski kilka lat temu zasłynął piosenką "Cztery osiemnastki". Jednak szybko stracił wielka popularności wiele osób o nim zapomniało. Dzięki udziałowi w programie Agent Gwiazdy 2, dawna chwała wróciła. Ostatnio kamera Dzień Dobry TVN gościła na planie teledysku do nowego hitu disco polowca - "Mega gość". Odwiedziła go również w domu. Okazuje się, że gwiazdor ma dwie twarze.  Niecik-podrywacz, którego znamy z teledysków pełnych wyzywających pań, w domu zmienia się w ciepłego Niecikowskiego, który wspiera żonę w codziennych obowiązkach i wychowuje syna.

Niecik ma też ciekawy sposób na relaks. - Moje życie jest bardzo poukładane. Wstaję rano, idę biegam 2 kilometry. Troszkę poboksuję, tak z 30 minut. Zrobię śniadanko, później gdzieś na siłownię sobie jadę. I wychodzę oczywiście do swoich... wspaniałych ptaków, które mnie bardzo relaksują, które mnie bardzo uspokajają - wyznał celebryta. Chodzi o hodowlę gołębi, którą disco polowiec ma w swojej posiadłości.

Wiedzieliśmy, że Tomasz Niecik ma gołębie serce, ale nie mieliśmy pojęcia, że kocha ptaki!

Zobacz: Tomasz Niecik: Alan Andersz jest fałszywy

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: