WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska 13-latka urodziła dziecko. Wiemy, kim jest ojciec [NOWE FAKTY]

13-latka urodziła dziecko. Wiemy, kim jest ojciec [NOWE FAKTY]

23.11.2016, godz. 09:38
ciąża, ciężarna kobieta
foto: EAST NEWS

W ubiegłym tygodniu do chojnickiego szpitala specjalistycznego trafiła ciężarna 13-letnia dziewczynka. Z powodu małoletniego wieku nastolatki, sprawa została zgłoszona na policję. Od tamtej pory ojciec dziecka uznawany był za poszukiwanego. Najprawdopodobniej jest to 20-letni kolega młodocianej matki.

14 listopada bieżącego roku na policję w Chojnicach (woj. pomorskie) z chojnickiego szpitala specjalistycznego wpłynęło zawiadomienie, że lekarze odebrali poród od 13-letniej dziewczynki. Na tej podstawie śledczy wszczęli postępowanie. Od tamtej pory trwały poszukiwania ojca urodzonej córeczki. Z nieoficjalnych ustaleń wynika, że ojcem dziecka jest starszy, 20-letni kolega młodej matki.

Bądź na bieżąco z najnowszymi newsami z Polski. Polub nas na Facebooku

- Współżycie z osobą poniżej 15-go roku życia jest przestępstwem, dlatego wszczęte zostało dochodzenie. 13-letnia mieszkanka gminy Chojnice została przesłuchana i wszystkie materiały sprawy przekazane zostały do prokuratury - powiedziała sierż. Justyna Przytarska z Komendy Powiatowej Policji w Chojnicach w rozmowie z Gazetą Wyborczą. Jeśli informacja się potwierdzi, to 20-latkowi grozi od 2 do 12 lat więzienia za obcowanie z nieletnią.

Zobacz: SZOK w Chojnicach! 13-letnia dziewczynka urodziła dziecko

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: