WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Giżycko: mężczyzna zabił konkubinę i powiesił się w celi

Giżycko: mężczyzna zabił konkubinę i powiesił się w celi

17.08.2016, godz. 15:18
policja, więzienie
foto: EAST NEWS

Policjanci z Giżycka wyjaśniają tragiczne okoliczności śmierci 41-latka, który popełnił samobójstwo w areszcie. Wcześniej mężczyzna zamordował swoją konkubinę, a jej zwłoki zostawił w samochodzie. Do zabójstwa 39-latki doszło w niedzielę, 14 sierpnia. Powodem zabicia kobiety była prawdopodobnie sprzeczka.

14 sierpnia jeden z kierowców zauważył nieprzytomną kobietę w aucie. Mężczyzna natychmiast wezwał na miejsce zdarzenia służby ratunkowe - lekarz, który przybył na miejsce stwierdził zgon kobiety. Tymczasem do komendy policji w Giżycku zgłosił się 41-letni mężczyzna, który przyznał się do zabójstwa kobiety. Mężczyzna przyznał, że wcześniej pokłócił się ze swoją konkubiną. - W samochodzie mężczyzny policjanci zabezpieczyli nóż, który prawdopodobnie poslużył do popełnienia tego przestępstwa. 41-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. W najbliższym czasie zostanie przesłuchany i usłyszy zarzuty w tej sprawie. Ciało kobiety zostało zabezpieczone w prosektorium i zostanie poddane sekcji, która wskaże dokładne przyczyny śmierci kobiety - czytamy na stronie policji.

15 sierpnia mężczyzna, który został osadzony w areszcie popełnił samobójstwo . 41-latek odebrał sobie życie wieszając się w celi. Sprawą zajmuje się obecnie prokuratura.

Zobacz: Kombajn urwał stopę Karolince! Horror w Łówczy (woj. podkarpackie)

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: