WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
www.se.pl - Wiadomości, Polityka, Sport.pl wiadomości polska Policjanci, którzy pobili staruszkę, usłyszeli zarzuty. Nie przyznają się do winy

Policjanci, którzy pobili staruszkę, usłyszeli zarzuty. Nie przyznają się do winy

28.07.2017, godz. 14:47
POBICIE STARUSZKI PRZEZ POLICJĘ
Do pobicia doszło w sklepowym zapleczu foto:

Sprawiedliwości stała się zadość. Reporterzy Super Expressu dotarli do szokujących nagrań, na których policjanci biją 82-letnią staruszkę na zapleczu supermarketu. Sprawa od razu trafiła do prokuratury, a niewyżyci policjanci dziś usłyszeli zarzuty. Grozi im do 3 lat więzienia.

Policjanci, którzy bili i szarpali staruszkę na zapleczu sklepu, usłyszeli prokuratorskie zarzuty przekroczenia uprawnień za co grozi im do 3 lat więzienia. Policjanci nie przyznali się do winy i odmówili składania wyjaśnień. Nie zastosowano też środków zapobiegawczych. Zaraz po tym, jak nagranie zobaczył komendant miejski wrocławskiej policji, podjął decyzję o zawieszeniu swoich podwładnych.

A wszystko za sprawą interwencji dwójki policjantów, którzy wezwani zostali do próby kradzieży z supermarketu. Jak dowiedział się nasz reporter, chodziło o kradzież jedzenia m.in jednego ogórka. Całe zajście nagrała kamera monitoringu. Na nagraniu doskonale widać, jak przerażona staruszka jest bita po głowie i szarpana przez stróżów prawa! Policjantka ostentacyjnie wyrzuca całą zawartość jej torebki na podłogę. Wylatuje z niej m.in wspomniany ogórek, który kobieta miała ukraść.

Zobacz też: SZOK! Policja POBIŁA 82-letnią emerytkę w sklepie [SZOKUJĄCE WIDEO]

Źródło: Kamil Kacperczyk
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: