WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Wygraliśmy 7 tysięcy w "Super Expressie"

Wygraliśmy 7 tysięcy w "Super Expressie"

24.10.2016, godz. 02:00
Wygraliśmy 7 tysięcy w Super Expressie
foto: MARCIN WZIONTEK, PRZEMYSŁAW SZYSZKA/SUPER EXPRESS

Nasza jesienna loteria Super Zdrapka jest coraz hojniejsza. Kolejni zwycięzcy zdobyli pokaźne nagrody. Zbigniew Karolak (66 l.) z Warszawy wygrał 5 tysięcy złotych, a Mieczysław Wachowski (75 l.) ze Śremu (woj. wielkopolskie) - 2 tysiące złotych.

Pan Zbigniew od wielu lat czyta "Super Express", próbował też szczęścia w naszych konkursach, ale dopiero teraz los się do niego uśmiechnął. - To moja pierwsza wygrana i na pewno podzielę się nią z dwójką moich dzieci - mówi laureat.

Mieczysławowi Wachowskiemu nagroda bardzo się przyda. - W grudniu jedziemy z żoną do sanatorium w Kołobrzegu, więc pieniądze są nam bardzo potrzebne. Pora też już myśleć o świątecznych zakupach i prezencie dla 16-letniego wnuka. Będę grał dalej, może dobra passa się utrzyma i znowu coś zdobędę - uśmiecha się emeryt ze Śremu.

Jeśli i ty marzysz o wygranej, zdrapuj na swojej Karcie Zdrapce tylko te liczby, które publikujemy na specjalnych kuponach.

Jeśli odsłonisz trzy takie same kwoty w obrębie jednego rzędu poziomo, zdobywasz nagrodę w wysokości tej kwoty. Dziś z naszą gazetą nowa Karta Zdrapka. Życzymy powodzenia!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: