WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
www.se.pl - Wiadomości, Polityka, Sport.pl wiadomości Świat BESTIALSKA matka za karę przypięła córkę ŁAŃCUCHEM do latarni! [ZDJĘCIE]

BESTIALSKA matka za karę przypięła córkę ŁAŃCUCHEM do latarni! [ZDJĘCIE]

27.10.2016, godz. 13:32

Pewna kobieta pochodząca z Malezji przypięła swoją córkę grubym łańcuchem do latarni, żeby ukarać ją za wagary! 8-letnia dziewczynka stała, ssała kciuk i płakała, gdy zauważyli ją przechodnie. Próbowali jej pomóc, ale łańcuch zabezpieczony był dwiema solidnymi kłódkami.

8-letnia dziewczynka przypięta łańcuchem do latarni - taki widok zaskoczył przechodniów na jednym z osiedlowych parkingów w Kuala Lumpur. Płakała i ssała kciuk stojąc z kostką owiniętą grubym łańcuchem. Jakby tego było mało, żelastwo spięte było dwiema solidnymi kłódkami. To kara, jaką 8-latce urządziła matka za to, że dziewczynka poszła na wagary. Zrozpaczone i kompletnie bezradne dziecko zauważyli sąsiedzi, którzy natychmiast wezwali policję. Dziewczynka stała tak przez ponad godzinę, zanim została uwolniona. Policjanci szybko odnaleźli 30-letnią okrutną matkę i zabrali ją na przesłuchanie. - Wiem, że istnieje coś takiego jak trudna miłość, ale to poszło za daleko. Ta dziewczynka była kompletnie zrozpaczona i nie wiedziała co ma zrobić. Ssała kciuk i miała łzy w oczach. Powiadomiliśmy policję o tej sytuacji i mamy nadzieję, że zajmą się tą rodziną, żeby taka krzywda wobec dziecka się więcej nie powtórzyła. - powiedział dziennikarzom jeden z sąsiadów, który zastał przypiętą łańcuchem 8-latkę.

 

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: