WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości Świat Lew morski PORWAŁ dziewczynkę [PRZERAŻAJĄCE WIDEO]

Lew morski PORWAŁ dziewczynkę [PRZERAŻAJĄCE WIDEO]

22.05.2017, godz. 13:09
Lew morski PORWAŁ dziewczynkę
foto: PrintScreen YouTube

Lew morski zaatakował małą dziewczynkę siedzącą na brzegu. Agresywne zwierzę w pewnym momencie podpływa do dziecka i porywa je do wody. Mężczyzna stojący obok natychmiast rzuca się do wody, aby ratować dziewczynkę. Przerażające nagranie przedstawiające tę sytuację trafiło do sieci.

W sieci pojawiło się nagranie, które mrozi krew w żyłach! W porcie w kandzie doszło do sytuacji, która mogła skończyć się naprawdę tragicznie. Mała dziewczynka siada na brzegu pomostu. Widać, że w wodzie pływa lew morski. Nagle zwierzę wyskakuje z wody, chwyta dziecko za sukienkę i porywa do wody. Na szczęście reakcja świadków jest natychmiastowa - pewien mężczyzna szybko wskakuje do wody i ratuje dziewczynkę. Przerażone dziecko szybko udało się wyciągnąć z powrotem na pomost i widać, że nic mu nie jest. Jednak gdyby nie szybka reakcja mężczyzny, to nie wiadomo, jakby to się skończyło.

Dlatego zabierając swoje pociechy do miejsc, gdzie są zwierzęta, warto zachować ostrożność. Przykładem bezmyślności jest sytuacja z zoo w Zamościu. Mężczyzna włożył swoje małe dziecko na wybieg, w którym mieszkają dzikie zwierzęta.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: