Anna Lewandowska wożona w luksusie. Ta limuzyna jest warta majątek - ZDJĘCIA

2021-05-14 12:30 xDrive
Anna Lewandowska jeździ limuzyną wartą majątek
Autor: AKPA/materiały prasowe Anna Lewandowska jeździ limuzyną wartą majątek

Anna Lewandowska gościła w studiu telewizji śniadaniowej, a na miejsce podjechała z klasą. Do centrum Warszawy została przywieziona nową, prestiżową limuzyną, która jest warta tyle co mieszkanie w stolicy! Żona Roberta Lewandowskiego bez wątpienia może sobie pozwolić na podróż w luksusie - o jakim samochodzie mówimy?

Czarny lakier, ponad 5-metrowe nadwozie, najnowsze technologie i potężne silniki pod maską. O tej limuzynie można się rozpisywać bez końca. Anna Lewandowska podróżuje na tylnej kanapie nowego Mercedesa Klasy S W223. Niemiecki sedan klasy wyższej to najbardziej zaawansowana Klasa S w dziejach i samochód, który oferuje pasażerom najwyższy poziom komfortu. Żona Roberta Lewandowskiego została przyłapana w centrum Warszawy, gdzie przyjechała do studia telewizji śniadaniowej.

SprawdźTymi nowinkami Mercedes-Benz Klasy S (W223) zawstydza konkurencję! Poznaj rozwiązania i dane techniczne

Anna Lewandowska wysiadła z tylnej kanapy Mercedesa, którego widzieliśmy już przy okazji wizyty Roberta Lewandowskiego u Prezydenta Andrzeja Dudy. Limuzyna z jasnym wnętrzem w podstawowej odmianie kosztuje blisko pół miliona złotych, ale po doposażeniu po sufit jej cena może wzrosnąć nawet do 700 tys. zł. Możliwości personalizacji są niemałe, a dostępność najnowocześniejszych technologii sprawia, że na skonfigurowanie swojego wymarzonego egzemplarza można poświęcić sporo czasu.

Dla przykładu, wszyscy pasażerowie nowej Klasy S mogą sterować wszystkimi funkcjami systemu info-rozrywki wypowiadanymi komendami głosowymi. Wystarczy powiedzieć "Hej, Mercedes!", a limuzyna zapyta, jak może nam służyć. Wypowiadając komendy można ustawić cel w nawigacji, zmienić temperaturę, otworzyć okno dachowe, wykonać połączenie, czy zmienić kolor podświetlenia nastrojowego. Można też poprosić auto o włączenie masażu czy podgrzania siedzeń. Możliwości nowej "eski" opisywaliśmy w tym tekście.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze