26-latek wjechał na przejazd kolejowy mimo opuszczonych rogatek! Słono za to zapłacił [WIDEO]

2022-05-27 18:08
26-latek wjechał na przejazd kolejowy mimo opuszczonych rogatek! Słono za to zapłacił
Autor: KPP w Świeciu

26-latek wiedział, że zbliża się do przejazdu kolejowego, widział migający sygnalizator i zamknięte rogatki, a mimo to zlekceważył znak świetlny na strzeżonym przejeździe kolejowym. To niebezpieczne zachowanie zarejestrowały kamery monitoringu. Mamy nagranie!

26-latek wjechał na przejazd kolejowy mimo opuszczonych rogatek! Słono za to zapłacił

Do sytuacji doszło na przejeździe kolejowym w Polednie (pow. świecki). Policjanci zostali poinformowani o sytuacji przez świadka wykroczenia. Funkcjonariusze dotarli do zapisu monitoringu. Kiedy się z nim zapoznali, ustalili sprawcę. Jak się okazało, 26-latek bardzo się spieszył, zignorował zamknięte rogatki, czerwone światło sygnalizatora i wjechał na przejazd kolejowy omijając „przeszkody”.

Zobacz: Bydgoscy policjanci zajrzeli do lodówki 33-latka i doznali szoku! Takie znaleziska nikt się nie spodziewał

Na szczęście nikomu nic się nie stało. Mieszkaniec Torunia został ukarany wysokim mandatem i puntami karnymi. Policjanci apelują o zachowanie szczególnej ostrożności podczas zbliżania się do przejazdów kolejowych oraz bezwzględne stosowanie się do znaków drogowych.

Sonda
Zatrzymujesz się przed przejazdem kolejowym?
Wjechał na przejazd kolejowy mimo opuszczonych rogatek
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE