Coś strasznego!

33-latek z Grudziądza miał przed sobą długie życie. Stracił je w makabrycznym wypadku na DK 91

2023-01-03 10:36

Wracamy do sprawy tragicznego wypadku na DK 91 w Nowych Marzach. Rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Świeciu przekazała naszej redakcji kolejne szczegóły, związane z tym zdarzeniem. Śledztwo jest prowadzone pod nadzorem prokuratora. Wiemy, że ofiara śmiertelna to 33-letni mężczyzna z Grudziądza.

Tragiczny wypadek w Nowych Marzach miał miejsce w poniedziałek (2 stycznia 2022 r.) po godzinie 18. Dyżurny KW PSP w Toruniu przekazał, że kierujący osobową toyotą corollą był zakleszczony w pojeździe. Niestety, mimo wysiłków medyków, nie udało się uratować jego życia. Dlaczego mężczyzna na prostym odcinku drogi nagle zjechał na przeciwległy pas, gdzie doszło do czołowego zderzenia ze skodą octavią? Na to pytanie próbują odpowiedzieć policjanci, którzy prowadzą śledztwo pod nadzorem prokuratora. 

To 33-latek z Grudziądza zginął w Nowych Marzach. Nowe fakty w sprawie tragedii na DK 91

- W wyniku zderzenia się pojazdów śmierć na miejscu poniósł mieszkaniec Grudziądza kierujący toyotą. Kierowca drugiego auta, 45-letni mieszkaniec powiatu świeckiego został przewieziony do szpitala. Policjanci wykonali oględziny, zabezpieczali ślady i ustalili świadków - informuje naszą redakcję kom. Joanna Tarkowska, oficer prasowy KPP w Świeciu.

Przez kilka godzin DK nr 91 była zablokowana. Do wszystkich uczestników ruchu drogowego apelujemy o ostrożność. Pogoda w ostatnich dniach wyraźnie się poprawiła, ale to nie zwalnia nas z obowiązku zachowania odpowiedniego poziomu koncentracji. Jedźcie bezpiecznie i uważajcie na siebie! Ku przestrodze, pod tekstem prezentujemy galerię ze zdjęciami z wypadku w Nowych Marzach.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - [email protected].

Sonda
Czy byłeś świadkiem groźnego wypadku?
Śmiertelny wypadek na rondzie Reagana

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki