Policja - zdj. pogądowe

i

Autor: pixabay.com

Bydgoski zastępca komendanta policji wyśmiewał się z PiS-u. Już został odwołany ze stanowiska!

2019-10-19 9:25

Wczoraj zastępca komendanta miejskiego policji w Bydgoszczy został odwołany ze stanowiska. Jak udało się ustalić lokalnym mediom, powodem takiej decyzji były memy, kpiące z Prawa i Sprawiedliwości, które publikował Przemysław Mielczarek. - Polityka wygrała - powiedział "Gazecie Wyborczej".

Jak ustalił Express Bydgoski, Przemysław Mielczarek stracił posadę, ponieważ na utworzonych przez siebie kodowanym komunikatorze internetowym wysyłał m.in. memy kpiące z Prawa i Sprawiedliwości. Wśród odbiorców byli komendanci powiatowi i ich zastępcy, ale i także dyżurni oraz ich pomocnicy. Jak tłumaczył Mielczarek, celem założenia tych grup było usprawnienie komunikacji między funkcjonariuszami.

Nie wszyscy podwładni byli z tego faktu zadowoleni. Po materiale Expressu, sprawą zajął się wydział kontroli Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.

Przemysław Mielczarek jest obecnie na urlopie. Jak informuje Monika Chlebicz, rzecznik KWP w Bydgoszcz, gdy Mielczarek wróci do pracy rozpocznie służbę w wydziale prewencji.

Więcej informacji wkrótce!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają